LeoSight.cz

Jen tak banan no


Pa7r9k

Hráč

8
3.11.2020 13:55, naposledy upraveno 3.11.2020 13:59 uživatelem Pa7r9k

Zdravím,

Posielam tu vysvetlenie situácie ktorá tu nastala.

Ide o to  že som bol nameraný hliadkou PSA cez Stlpíky mostu a zastavený, neviem aký system vam to dokáźe zaznamenať a určite to nejaký radar nebude.

Zvláštne je to že auto predomnou šlo pomerne rýchlejšie ale za to možne namerať za mostom pre PSA nic neznamenalo.

Ja kedźe som videl PSA hliadku začal som okamžite brzdiť, keď som okolo ních precházal mal som tých 80 až 90 km/h.

Vedel som že pôjdu poňom tak som dal vystražne a odstavil na krajnici. 

Sedliacky rozum: Zastavim toho čo ide rýchlešie veď vyššía pokuta(škodo radosť každého)

PSA hliadka ale zastavila mňa. Je to celkom blbé ale zastavil ma ako šofera pri tom som stál z auto. Čo je celkom protí zákonam ale to je IC, neriešim.

Tak som sa ho pýtal ako mňa mohol namerať, na tieto otázky neodpovedal. Pokraćoval som IC a snažil som sa IC dohľadať od neho odpoveď ako mohol mňa namerať aky prístroj na to používa. Na to nereagoval. Predložil som mu doklady atď.. Následne som si podal report aby sa to prešetrilo. On šiel do auta pro MDC a vrátil se źe si mam vystupiť. Napísal som mu aby počkal že Mam Report  ma id 5 a hned na to skočilo na ID 3 ale on chcel silou mocou RP. Ale celej čas spamoval "odpovedaj na /do" keď som mu nemal ako odpovedať a ani načo. nasledne si zavolal 3 dalšie hliadky a Administrátora nebo Supporta.

Po vysvetlení mi Support nedokázal vysvetliť nameranie ale taktiež mi nedal za pravdu.

Následne mi padol internet, tak som ho spojazdnil(cca 20 sekund) a idem sa pripojiť že to doriešime a BAN.

Tým pádom nepočkal Administrátor / Support ani namňa.

Mne problém počkať si tých 2 hodin nevadí. Skôr ide o to aby každy vedel ako tu funguje meranie aut...

Good Game.

Vytvorte si vlastný názor. Nejdem tu nikoho urážať ani nič podobné iba podotýkam chybu.

Každy koho sa to týka vie o čo ide, nemusim ich tu označovať.

Prikladam foto.

Prajem pekný zvyšok dňa a pekné RP. ;)

Popis

3.11.2020 14:09

No asi takto, pokud si stěžuješ na jednání hráče, tak jmenuj , máš to pěkně rozepsané, nevím proč bys nemohl, pokud na jednání admina, tak když ti padl internet, nedivím se, že ti dal Ban, to on nemůže vědět. Tak si můžeš zažádat o unban, dává to smysl. 

No a konečně, pokud si stěžuješ na IC situaci, tak si podej stížnost IC. určitě víš číslo odznaku atd. 

Pa7r9k

Hráč

8
3.11.2020 14:21

Sťažujem si na "PowerGaming" celého PSA týmu. pretože čo stváraju je celkom hrot.

A dúfam źe stým niečo A-Team urobí..  

PSA člen (Anthony Murray)

Člen A team-u (Joey Barnett)

Myslím si že počkáť 1 minutku alebo 2 v takom prípade je normálne.. 

3.11.2020 14:25

Dle mého i přes to že máš report, jsi povinen hrát RP, nehledě na to jestli máš nebo nemáš report.

3.11.2020 14:26, odstraněno 3.11.2020 14:34 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Pa7r9k

Hráč

8
3.11.2020 14:34, naposledy upraveno 3.11.2020 14:34 uživatelem Pa7r9k

Oukej, odpoveď na rozbiajanie skla ktoré už predtým rozbili je celkom spam ne? :) Zbytočné tu niečo vysvetľovať. PSA ma pravdu. Prominte. <3

3.11.2020 14:36, odstraněno 3.11.2020 14:38 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Pa7r9k

Hráč

8
3.11.2020 14:39

Nejdem sa hádať, dúfam že sa to PSA konečne posklada.. Lebo fakt zapnem si OBS a neriešim lebo nic jine neostáva.

Prajem pekný deň a rp :)

 

3.11.2020 14:40, odstraněno 3.11.2020 14:41 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Powered by LeoSight IFS
LT~48

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo