Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žiadosť o Unban Darius Yuda


Dukkynko

Hráč

7
3.11.2020 19:13, naposledy upraveno 3.11.2020 19:15 uživatelem Dukkynko

Takže ako by som začal, no nemam ani ako., Proste prišiel som do servisu kde IC pracujem, bol tam Alexander Zakharov , nechal som si u neho prestriekať auto zatial som chcel si isť vybavovať veci na jeho Mustangu od ktoreho mam kluče, vyšiel som z dielne a pred ňou stal Jakub Andreas , nastupil som do Mustangu , začal po mne kryčať "toto auto neodide"  , ja som naštartova, a vybral od niekial ani neviem od kial brokovnicu a namieril na mna, pohnul som sa a začal po mne strielať, utiekol som. Dal som na neho Report za DM, prijal mi ho Toast a v zápeti bez toho aby niečo napisal mi ho zrušil, (riešil niečo cez PM z Jakub Andreas), potom mi napisal že IC dovod na to bol. Aj keď neviem aký IC dovod na to bol keď som si len prišiel dať striekať auto a požičal som si Auto Lakernika, zatial dokym to DoRPi, ... Potom som sa vratil do servisu kde som toho mustanga odstavil a nechcel som z tym mať nič spoločne , zničoho nič zasa Jakub " Lahni si na zem " a začal ma pacifikovať., Dal som zasa report a dostal som Ban od Toasta za odmietanie RP,

zároveň táto žiadosť o UnBan je aj nahlasenie Administratora Toast, za jeho diskriminaciu a nadržiavanie inemu hračovy.

Z pozdravom Dukkynko, predom Ďakujem. A prosim Vedenie  serveru nech si davaju pozor koho maju v Admin teame.

Logy: https://www.uschovna.cz/sk/zasilka/EL6SR94GAYJDX4NN-EN7/J5N443YNFK

Ironman1M

Hráč

5
3.11.2020 19:45

Tiež som dostal ban od Toasta a to 2 krát. Tiež sa mi nezdá jeho správanie že on je zrovna ten admin ktorý mi dáva bany za niečo od čoho nemá dostatočné dôkazy, niekto mu niečo povie a hneď tomu verí.

3.11.2020 20:59
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Powered by LeoSight IFS
LT~19