Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Stiažnosť na Toasta


Dukkynko

Hráč

7
3.11.2020 19:14, naposledy upraveno 3.11.2020 19:15 uživatelem Dukkynko

Takže ako by som začal, no nemam ani ako., Proste prišiel som do servisu kde IC pracujem, bol tam Alexander Zakharov , nechal som si u neho prestriekať auto zatial som chcel si isť vybavovať veci na jeho Mustangu od ktoreho mam kluče, vyšiel som z dielne a pred ňou stal Jakub Andreas , nastupil som do Mustangu , začal po mne kryčať "toto auto neodide"  , ja som naštartova, a vybral od niekial ani neviem od kial brokovnicu a namieril na mna, pohnul som sa a začal po mne strielať, utiekol som. Dal som na neho Report za DM, prijal mi ho Toast a v zápeti bez toho aby niečo napisal mi ho zrušil, (riešil niečo cez PM z Jakub Andreas), potom mi napisal že IC dovod na to bol. Aj keď neviem aký IC dovod na to bol keď som si len prišiel dať striekať auto a požičal som si Auto Lakernika, zatial dokym to DoRPi, ... Potom som sa vratil do servisu kde som toho mustanga odstavil a nechcel som z tym mať nič spoločne , zničoho nič zasa Jakub " Lahni si na zem " a začal ma pacifikovať., Dal som zasa report a dostal som Ban od Toasta za odmietanie RP,

zároveň táto žiadosť o UnBan je aj nahlasenie Administratora Toast, za jeho diskriminaciu a nadržiavanie inemu hračovy.

Z pozdravom Dukkynko, predom Ďakujem. A prosim Vedenie  serveru nech si davaju pozor koho maju v Admin teame.

Logy: https://www.uschovna.cz/sk/zasilka/EL6SR94GAYJDX4NN-EN7/J5N443YNFK

Lofanek udělil za tento příspěvek varování: Double post - Zakladanie dvoch príspevkov s rovnakým obsahom.

Nirox

Hráč

16
3.11.2020 19:28

Abych uvedl na pravou míru, tak nevidím zde žádné porušení pravidel.. Spíše ty by ses měl naučit RP s tím, že ne všechno se dá řešit Reportem, ale dá se to řešit i IC.

U Jakuba Andrease nevidím žádné pochybení z pozice IC zákonů, protože tě vyzval, abys ses nehnul. A pohnul ses, takže do tebe vystřelil.

DM by nastalo vzápětí, pokud by tě zabil systémově, neboli 0% životů. Takže ani nevidím pochybení u Toasta zavřením reportu.

 

Potom Jakub zase neporušil pravidlo, protože bylo na místě tohle udělat a pokud si psal do chatu zprávy typu "počkáme na Supporta" a odmítal pokračovat v RP, tak si odmítal RP a chápu tenhle krok Toasta.

 

Já osobně, i když nejsem členem a-teamu Skimo, tak bych ti nedal unban..

Ale to už musí posoudit A-T Skima. 

Dukkynko

Hráč

7
3.11.2020 19:34, naposledy upraveno 3.11.2020 19:37 uživatelem Dukkynko

Neporušil pravidlo ? ktorý policajt bezdôvodne na teba začne kryčať a strielať ?! a potom že to neni DM 

-_- sa uvedom aj ty prosím ťa

DM: Znamená hocijaké napadnutie bez dôvodu. 

 

Soudruh

Hráč

16
3.11.2020 19:35

Jedna otázka. *..Ic zákonů, protože tě vyzval,aby ses nehnul. A pohnul ses,takže do tebe vystřelil."

 

CK podmínka: Nedýchej - *Nádech* Umřels..

 

Nirox

Hráč

16
3.11.2020 19:37

Sám tě vyzval, jak jsi psal. Výzvy policisty jsi povinen uposlechnout a i udělat. Pokud to neuděláš, tak může po tobě zahájit palbu nebo tě znovu vyzvat.

Pokud Mustang byl hledaný, tak to chápu. Protože on nemůže zametovat jmenovku nad jménem, ale musí to slyšet od tebe a proto v tu dobu si myslel, že jsi majitel Mustangu a vyzval tě k tomu, že neodjede Mustang.

3.11.2020 19:40
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Powered by LeoSight IFS
LT~40

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: Vitezslav (2063Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
gloziscoot

50Kč včera v 21:36

ShadowzWT

70Kč včera v 15:24

MrKys

300Kč včera v 01:26

Nejnovější uživatelé
Ham201

Registrován 24.4.2024

bujdaCZ

Registrován 24.4.2024

Tomaskosos

Registrován 24.4.2024