Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Výrobní stanice.


paprika43

Hráč

4
4.11.2020 13:24

Zdravím, 

chtěl jsem se zeptat, zda není možné koupit tu výrobní stanici na zbraně a podobně za nějakou částku v IC měně, mně bylo totiž řečeno, že stojí milion IC měny, ale najednou koukám a vidim že je za 200 kreditů.

Popřípadě zda je jiný způsob jak jí získat, nebo vyrobit zbraně.

Díky.

4.11.2020 13:41

Stojí 200 kreditů. Je však možné, že ji někdo koupí, dá si ji do interiéru a pak ti prodá interiér i s výrobní stanicí. Nebo ti za nějaký IC obnos umožní přístup k jeho výrobní stanici.

4.11.2020 14:20

Tudíž se nedá koupit za milion? Chtělo by to teda odstranit nebo upravit ten "TIP" u radaru.. Je tam furt psané že to je za 1milion.

4.11.2020 14:34

Díky za upozornění, upravím to.

paprika43

Hráč

4
4.11.2020 15:50

A když nad tím tak přemýšlím, nebylo by lepší to za ten milion dát? 

Mně právě připadá takový zvláštní, že se to kupuje za OOC peníze a dostanu to do IC postavy. 

Možná to, že je to za kredity má mít nějakou funkci, aby to neměl každý, ale co si budem, až budou na serveru psychotesty, tak bude mít zbroják a zbraň každý, protože si myslím, že ty podmínky nejsou podle mého nějak náročné. A přece jen ta výrobní stanice, ty plánky atd. nebude nic levného, pak natěžit ty suroviny... Ono se to nezdá, ale celkem se to prodraží a zabere to čas, přece jen do ammu-nationu přijdu a nakoupím celej kamion, tady úplně ne. A dokonce myslím si, že by to nadzvedlo nelegální business stránku serveru.

4.11.2020 16:29

Výrobní stanici už pár hráčů má, na online shopu to limitujeme právě cenou ale také omezeným počtem. V Ammu-nation si můžeš koupit zbraně pouze se zbrojním průkazem, výrobní stanice slouží spíše pro ilegální výrobu. Využití to rozhodně má, zbrojní průkaz nebude mít jen tak každý.

4.11.2020 17:13, naposledy upraveno 4.11.2020 17:13 uživatelem Awoo

Nemysli si, že ty psychotesty jsou sranda pro každého... je to ještě tak o tři levely horší jak ten test na stanici PSA

:)


Powered by LeoSight IFS
LT~52