Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žádost o Unban...


Ironman1M

Hráč

5
4.11.2020 19:01

Ahoj, dostal jsem ban za "bugování" protože jsem otevřel HZS dveře boxnutím i když práva na /gate jsem mněl ale nechtělo se mi psát /gate tak sem je otevřel tím bouchnutím. Prosil by jsem tedy o unban protože došlo k nedorozumnění a admin Sandlerino se mně ani nezeptal proč jsem to udělal.

sandlerino

Hráč

39
4.11.2020 19:03

Bugování dveří, jako bugování dveří. Nezáleží jestli máš práva na gate nebo ne.

Ironman1M

Hráč

5
4.11.2020 19:05

Takže chápu to správně když řeknu že IC udělám "animaci" otevírání ale je lepší neudělat žádnou "animaci" a prostě vejít? Je to uplně to stejné, kdyby jsem nemněl práva tu gate otevřít tak pochopím ale když mám tak bych nemněl dostat trest.

Ironman1M

Hráč

5
4.11.2020 20:24

Promiňte za to že teď porušuji pravidlo že nemám psát více odpovědí za sebou ale prosím o podvěď @sandlerino . Nemyslím si že za tohle by se mněli rozdávat bany, vypadá to že nemáš nic jiného na práci a ani se neptáš hráče proč to udělal, nebo jestli se omluví. Prosím tedy o konečnou odpověď kde neřekneš něco jako "Bugování dveří, jako bugování dveří" protože je to uplný nesmysl co si řekl.

Rataj udělil za tento příspěvek varování: Double-post
4.11.2020 20:43

Pokud jsi si vědom, že double-postem porušíš pravidla fóra, tak proč jsi neupravil předchozí příspěvek? I v úpravě můžeš Sandlerina označit a upozornění mu přijde.

Ironman1M

Hráč

5
4.11.2020 20:46

Protože jsem nevěděl že mu přijde ( Díky za info ) a taktéž bych už rád to vyjádření od něho protože by jsem za tohle ban dostat nemněl podle mého názoru.

4.11.2020 20:49
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Ironman1M

Hráč

5
4.11.2020 20:55, naposledy upraveno 4.11.2020 21:06 uživatelem Ironman1M

Lenže si nemyslím že by za to mal byť udelený ban tak by som bol radšej za podrobnejšie vysvetlenie predsa len bugovanie dverí aby som ich otvoril rýchlejšie, bez písania /gate je dosť veľká blbosť aby som dostal ban a Sandlerino sa ma ani IC nespytal prečo som to spravil. Taktéž ban byl udělen za úmyslné zneužití bugu přičemž nevím jak to mohlo být úmyslně zneužito když IC jsem od dveří mněl přístup.

sandlerino

Hráč

39
5.11.2020 08:15

Podrobnější vysvětlení:

Nezáleží na tom, jestli dokážeš otevřít dveře pomocí /gate nebo nedokážeš. Tak i tak to bylo záměrné  využívání bugu hry.

Bohužel neberu tvůj argument "psaní /gate je pomalejší"  protože tomu tak není.

Trest byl konzultován s přítomnými členy AT na Teamspeaku.

Nadále se už k této žádosti vyjadřovat nebudu.

Sandleríno out.


Powered by LeoSight IFS
LT~63

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: freecko (2000Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

WoT Turnaj - BO3

dnes 16:00

tootsao hledá spoluhráče na Counter-Strike 1.6 dnes v 22:00
Kdo je online?
AsiLucker

280Kč včera v 20:34

Jablkoo

154Kč včera v 17:28

rock

130Kč včera v 15:46

Nejnovější uživatelé
Sumakts

Registrován 19.4.2024

Dantero

Registrován 19.4.2024

DAYTOproduction

Registrován 19.4.2024