Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Večer při kytarách aneb zpívání na TSku, když ne u táboráku.


Kenny15

Hráč

19
4.11.2020 19:18

Zdravím všechny, rád bych vás všechny pozval na takové mini setkání fanoušku komunity LeoSight.cz na Team Speak, kde bychom si mohli zazpívat, pokecat si apod. Akce by se uskutečnila v pátek od 18:00. Rád bych taky, až to COVID umožní uspořádal nějaký sraz RP hráčů, asi nejlíp v Brně, případně v Praze. Doufám že korona povolí šrouby a tahle akce se uskuteční, bo by to byla za mně nejlepší akce ever, co CZ/SK RP scéna zažila. Kdyžtak můžete psát i návrhy, kde by se měl RP sraz uskutečnit, samozřejmě až to COVID dovolí, že jo.

A proč zrovna večer při kytarách? No, já jelikož na kytaru hrát umím tak velký kulový, jako možná bych něco zvlád, ale ztrapňovat se nebudu, tak bychom si zazpívali jakékoliv písně co se k táboráku hodí. K tomu něco k pití, nejlíp vychlazenou 12ctku nebo v podstatě záleží na vás.

Doufám že se slezeme v hojném počtu. Jelikož se mezi námi nachází i dámy, tak bych je též pozval na akci.

 

S pozdravem a přáním krásného večera

nejvíce oblíbený zpěvák disco Kenny15.

5.11.2020 00:36

ne no

Wallysak

Hráč

11
5.11.2020 09:52

A rovnou bychom mohli oslavit příchod novýho roku. Zapálit prskavku 🧨

Petriik1

Hráč

32
6.11.2020 11:05

Kenny Kenny Kenyy, jde vidět, že jsi moravák (to je dobře, protože já taky). Na ten tvůj sraz na TS3 určitě příjdu, klidně si zazpívám nějaké ty morávské písničky klidně i "Rozvíjej se poupátko". Ale s tím srazem nevím nevím. Spíš bych to nechal na někom z vyšších nebes, aby to uskutečnil ale ty asi ne.

"K tomu něco k pití, nejlíp vychlazenou 12ctku nebo v podstatě záleží na vás"

Ti tam přijdou děti a budeš tam před nimi pít jo? :D sice jo na moravě je to klasika, ale musíš také počítat, že tam muže přijet nějaký to dítě pod 18 a 

ty tam budeš popíjet pivečko. Musíš se k tomu taky zodpovědně postavit :DDD. Jen můj pohled, nechci tě nijak hejtovat (nebo jak se to píše). Toť vše pac a pusu. Péťa

6.11.2020 12:28
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
14.11.2020 23:54

Celkem dobrý nápad


Powered by LeoSight IFS
LT~59

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: Vitezslav (2063Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
pepekmornik

210Kč včera v 20:27

pepekmornik

210Kč včera v 20:26

Lliborflegr

100Kč včera v 15:30

Nejnovější uživatelé
vyhonek25

Registrován 25.4.2024

Ham201

Registrován 24.4.2024

bujdaCZ

Registrován 24.4.2024