Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

(NÁVRH) Systém lana.


eMkoo

Hráč

12
8.4.2025 15:30

Udělat systém /glue pokud by měl hráč item lana a třeba udělat že přijdeš k jednomu autu klikneš a tam bude třeba možnost přidělat a takhle se ti hodí nějaká animace že to tam přiděláváš a takhle i na druhé auto a i na odstranění lana.

Holub

Hráč

60
8.4.2025 15:49, naposledy upraveno 8.4.2025 16:02 uživatelem Holub

Několik důvodů, proč je tohle zbytečné dělat.

  1. Na pozice něčeho takového potřebuješ dummies. Čistě teoreticky by to mohlo být dummy předního nárazníku, ale moc velkou důvěru bych v něco takového neměl. Jenže víš, kde je tohle problém? U vozidel, co nemají dummy na přední nárazník. A pár jich existuje. Její přidání není problém, ale pramení z toho další možné problémy u modelu. Vytvářet nějakou novou dummy, kterou by to bralo, je pak problém z toho důvodu, že by se musel řešit replace všech vozidel.
  2. Animace na něco takového existuje, můžeš ji uplatnit u samotného RP. Dáš si /animselect a dáš si v sekci COP_AMBIENT animaci Copbrowse, klidně i variantu v loopu, jen odškrtni opakovat.
  3. Zbytečně vynaložené resources MTA. Proč je plýtvat na něco jako je jen lépe vypadající /glue?

Powered by LeoSight IFS
LT~22

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

ČERVEN 2025
5253 Kč / 10600 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: marekvoe (900Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Nedělní výlet na lodi

neděle 18:00

Kdo je online?
Purpando

504Kč dnes v 10:49

JammieSNAAP

21Kč včera v 22:08

Pulotulo

21Kč včera v 21:53

Nejnovější uživatelé
giacomo11

Registrován 5.6.2025

czmasterman

Registrován 4.6.2025

mezr

Registrován 3.6.2025