LeoSight.cz

Holube Holube...


eMkoo

Hráč

12
8.4.2025 16:05, naposledy upraveno 8.4.2025 16:07 uživatelem eMkoo

Ahoj @neznamy#4365 všiml jsem si že jsi furt uražení/naštvaný nevím co jsem ti tak zlého udělal, ale všiml jsem si že jsi na mě zasedlý/naštvaný jsem rád že přispíváš něco k tomu čemu napíšu ale koukám že se v tom vyžíváš a nebo třeba ne třeba to nemyslíš špatně co já vím.

- eMko

 

 

8.4.2025 16:13
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
8.4.2025 16:18

Existujou soukromé zprávy borci. :(


Powered by LeoSight IFS
LT~40

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo