Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žiadosť o unban/ zníženie trestu.


zekt555

Hráč

1
7.11.2020 11:57

Zdravím.

Som jeden z tých ľuďí ktorý v hre používal nemenovaný bug a dostal za to permu, som nováčik a netušil som že sa za to dáva perma. Na server Skimo ma namotali kamaráti ktorým som stále hovoril že mta ani nestiahnem, nakoniec ma presvedčili a stiahol som to, pripojil som sa, začal som hrať.. Hneď prvé čo sa stalo je, že ma chytili policajti a od tej doby som pocítil akoby nový nádych do života, keďže je karanténa a už som nemal čo hrať, ten server je jediné do čoho som sa úplne zapálil. Samozrejme som sa o túto radosť pripravil keď som použil nemenovaný bug a priletela mi perma. Robil som to preto lebo som chcel zapôsobiť na kamarátov, viete aby povedali WAU keď by som im o tom povedal že koľko mám peňazí. Svojej chyby som si vedomý a veľmi sa ospravedlňujem celému vedeniu a hráčom, voči ktorým to bolo veľmi nefér. Myslím si že každý má nárok na druhú šancu, šancu zmeniť sa.

Ešte by som chcel zmieniť, že keď som dostal permu tak som danému adminovi trochu zanadával do chatu na discorde, ale nemyslel som to vážne, správu som aj hneď nato ako som ju poslal aj vymazal, veľmi sa ti ospravedlňujem, chápem, musel si. Ako admin si urobil čo bolo treba.

Veľmi sa ospravedlňujem a preto by som Vás chcel poprosiť o zmiernenie trestu.

Ďakujem.

7.11.2020 13:27, odstraněno 7.11.2020 15:47 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

PatoPiso159

Hráč

5
7.11.2020 14:02

Fafty18, Trochu od veci nie?

Hezký zbytek dne...

7.11.2020 15:03
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Powered by LeoSight IFS
LT~26

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: freecko (2000Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

WoT Turnaj - BO3

zítra 16:00

Kdo je online?
Vitezslav

255Kč včera v 16:09

tootsao

70Kč včera v 15:03

Mondis

150Kč včera v 09:17

Nejnovější uživatelé
mimiRP

Registrován 18.4.2024

misik69

Registrován 18.4.2024

Alogare

Registrován 18.4.2024