Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žiadosť o unban


Mayonezka

Hráč

4
7.11.2020 12:08, naposledy upraveno 7.11.2020 12:08 uživatelem Mayonezka

Čaute sa,

 

       Touto formou by som chcel požiadať o unban a aj sa ospravedlniť, udelený včera v 00:35 od Hl. Administrátora Falleagla. Ktorý je pernametný.

       Ako bolo jasné už sme našli na serveri jeden bug cez ktorý sme si vedeli finančné pomôcť ale pri tom sme trochu obchádzali systém serveru. Ten bug nebudem opisovať len z dôvodu aby to hráči neskúšali už aj keď verím že AT to už opravil .Úprimne dôvod toho že sme to chceli obchádzať systém bol sprostý ... a to taký že jednoducho bolo to pokušenie o zárobok a tak sa stať bohatšími .... Ale nikdy nás nenapadlo že by ste nás chytili (čo nás vôbec nenapadlo že aj tak budeme na očiach a každý by si to časom všimol) ale tak pokušenie bolo väčšie . Veď všetci to poznáme to pokušenie či aj v živote ,v hre aproste všade kto by nechcel byť bohatý....  No ale malo to svoju daň ktorú sme za to zaplatili všetci čo sme to robili, lebo ste prišli na nás všetkých a aj nás potrestali. Svoju chybu uznávam a priznávam nebudem to zakrývať . Boli sme jednoducho sprostý . Uznavam to aj aj prímam . Aj svoj trest prímam, a chcel by som poprosiť o jednu malú milosť a skrátiť trest . Keďže od toho prešlo cca 24 hod a mne chýba hranie na serveri RP-nie a tak ďalej.

    Aj by som sa chcel ospravedlniť či za mňa alebo mojich kamarátov čo sme to spravili. A aj to teraz ľutujem . Myslím že sme sa poučili a nebude sa niečo také opakovať. 

 

 

 

 

7.11.2020 15:02
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Powered by LeoSight IFS
LT~23