Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Snížení trestu


Peli

Hráč

27
7.11.2020 16:47

Zdravím,poprosil bych o snížení trestu (Odmítání RP (10hodin) ) dle mého je to příliš vysoký trest co jsem tak koukal na ostatní tresty hráčů tak to bylo kolem pěti hodin a dokonce i jeden hráč co dostal ban cca 30 minut po mě od stejného admina 3 hodiny trest. Nehledě na to že jsem byl předtím pouze jednou trestán a to asi 25 minut za blbé přejetí autem po trávě.

7.11.2020 17:03, odstraněno 7.11.2020 17:03 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Boruuvka

Hráč

1
7.11.2020 17:04

S Pelim musím souhlasit, protože zdejší admin je zasedlý na naší partu. Ostatním lidem za podobný čin dá 2-3 hodiny a jemu 10? Mě toto přijde jako úplná hloupost. Takže bych chtěl aby on dostal un-ban když ten ban už má kolem hodiny. Nebo snížení trestu třeba na 2-3. Děkuji za pozornost

7.11.2020 22:13
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

sandlerino

Hráč

39
7.11.2020 22:36, naposledy upraveno 7.11.2020 22:36 uživatelem sandlerino

Ahoj všem,

Ban jsem udělil já a dle situace bylo jasné, že jsi byl dopaden policisty a pokoušel jsi se z toho dostat pomocí OOC. Dle situace jsem usoudil, že 10 hodin je ban dostatečný.

Na nikoho zasedlý nejsem a při řešení jakýkoliv věcí jsem nestranný.

Je pěkné, že jediný argument, který máte je, že jsem prý na vás zasedlý.

Nesouhlasím s unbanem.

Sandleríno out.

Peli

Hráč

27
7.11.2020 22:49

Sandlerino já nic takového neřekl ale v pohodě a co se týče toho banu tak je moc vysoký nehodlám RPit nějaké spoutání policií která mi zavolala sanitku až potom co jsem řval bolestí a ještě k tomu jsem měl viditelná zranění což je hloupost aby mě jen tak spoutala a sanitku mi zavolala až na mojí žádost proto jsem to odmítal.

sandlerino

Hráč

39
8.12.2020 17:09

 Ban vypršel, zamykám téma. 🔐


Powered by LeoSight IFS
LT~52