Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žiadosť o unban


erik125

Hráč

17
7.11.2020 20:24

Zdravím všetkých hráčov portálu leosight.cz

Ako ste už mohli vidieť, tak všetci moji kamaráti si už žiadosť o unban napísali, tak skusím to aj ja. Takže touto formou by som chcel požiadať o unban a zároveň sa aj všetkým ospravedlniť.

Ako prvé by som sa vám chcel všetkým ospravedlniť za to čo som na servery urobil, že som sa chcel so svojimi kamarátmi finančne zvýhodniť a mať tak všetko rýchlejšie a lepšie ako ostatný hráči. Mojim no teda našim zámerom nebolo  zvýhodniť seba ale hlavne našu firmy... chceli sme nakúpiť čo najviac vecí aby sme našu firmy dostali do popredia.. aby sme mali kamióny a podobné veci skôr ako ostatné firmy. No ale v tej chvíli nás vôbec nenapadlo, že by na to niekto prišiel alebo to bolo nefér voči ostatným hráčom. Proste sme chceli čo naj rýchlejšie zarobiť. Ban som dostal 5.11 (štvrtok) takže od banu ubehlo viac ako 24 hodín a tak žiadam o unban. Viem, že som spravil chybu a už sa to nebude opakovať... chcel by som si zas zahrať na skime  a ďalej RPiť s kamarátmi..

Takže ešte raz by som sa vám chcel ospravedlniť a dúfam, že unban dostanem.

Ďakujem, že ste si to prečítali až do konca a prajem pekný zvyšok dňa.

 

Patryk

Hráč

24
8.11.2020 02:15

Erik erik, ty si mal vždy dlhé prsty

bit

Hráč

49
8.11.2020 16:01

Nesouhlasím. Unban za bugování a vochčívání systému startovních peněž bych nedával. Jen ať si počkaj na unban, dokud nemaj permu.

9.11.2020 01:27
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Powered by LeoSight IFS
LT~44

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: Vitezslav (2063Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
pepekmornik

210Kč včera v 20:27

pepekmornik

210Kč včera v 20:26

Lliborflegr

100Kč včera v 15:30

Nejnovější uživatelé
vyhonek25

Registrován 25.4.2024

Ham201

Registrován 24.4.2024

bujdaCZ

Registrován 24.4.2024