Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Zadost o Unban Pravidlo c.16 (48) a zbyva cca + - 19h - omluva


Krtasscz

Hráč

3
8.11.2020 20:09

Zdravim tímto bych se chtel vyjadrit k memu trestu (48h) pravidlo c.16, Takze abych se k tomu vyjadril vse zaclo uz v dobe kdy se pan Sandlerino portnul skrze nahlaseni me osoby a take me nahlaseni osoby ktera na me podala report zde jsou screeny jak cela akce probihala i stou rp akci (traffic stop od PSA) https://ctrlv.cz/PpiY a tady uz to cele zacalo a ja zacal mit tak trochu nervy nebot snad neznamena ze je PSA ze nebude zdravit, proto sem OOC napsal zda umi zdravit a to nebylo mysleno jako IC ale ciste jakoze fakt OOC snad vim co kam pisu ne ? a tohle bylo opravdu mirene ooc na tu osobu a nikoliv IC tak jak to druha strana pochopila viz https://ctrlv.cz/A0Vk dale to pokracovalo v cajku nez doslo na vypsani pokuty ale stou ja ovsem nesouhlasil nebot sem chtel videt zaznam o prekroceni ktere mi ale nechtel dat ze mam jet na stanici coz tohle mi prijde trochu padle nahlahu nebot chci videt dukaz o prekroceni nebot kdyz clovek predjizdi auto tak je jasne ze musi zrychlit ne? nereknu kdybych jel jak prase pred ni treba par stovek metru ale ja ji pouze predjel nic vic.. i kdyz sem s pokutou nesouhlasil i presto mi ji dala ..tak sem na ni dal ja report a portl se ten o kterem byla celou dobu rec a pote co se odportl pryc.. a zde kdyz se portl tak mi rekl ze ja si pletu to jak sem psal hore IC a OOC ale kazdej vi ze ja ooc pouzivam pouze na ooc .. a ze me https://ctrlv.cz/g5st chovani ze nadavam do ooc pricemz ja nikomu nic nerekl na jeho osobu ooc jen sem napsal doprdele jak https://ctrlv.cz/eR8D se to chovas a to neni nadavka na osobu ale vulgarni vyjadreni sakra nebot me ignoroval celou dobu total ignor tak me to rozcililo .. ale nebylo to vubec mirene na tu osobu ..a dale to pokracovalo ze ja jen mixuji ooc a ic ale pritom ja ooc pouzivam jen protoze jen znam opravdu ooc .. Vím co je IC zas tak hloupej nejsem uz mam neco za nejakou dobu na eRPeno at uz na MTAcku ci FiveM WL serverech.. pak mi rekl zebych se mel uklidnit a tim to haslo doerpilo se to a bylo klid ..ale pak nastal problem ze Peli dostal za odmitnuti RP ban na 10h aniz by si tady p Sandlerino vyslech co se vlastne stalo a tak, a to me rozcililo jeste takze sem zacal byt toxickej jak je jiz u me znamo a zacal sem na nej sproste nadavat ze je to a tamto ale nic na portal Leosight nebo Skimo sem nic spatneho nerekl ba naopak sem tu da se rict stastnej co se tyce propracovanosti serveru kvalitu reskinu ktera se jen tak nikde nevidi a Cousty Styl? ten tomu dodava uplne ten Feel takze fakt nic spatneho proti serveru nemam muzu rict oficialne ze tento server je jediny na kterem mam 30h a to je opravdu u me co rict nebot MTA sem ofiko odepsal ale Skimo? to je fakt o nicem jinem takze já nemam zapotrebi na tento portal Leosight a Skimo hazet spinu kdybych to chtel udelat tak to udelam davno a nehodim sem real money za kredity protoze to sem realne nikde na zadnem serveru neudel takze to co jsem nadaval celou dobu bylo na Sandlerina a jeho chovani ktere me s prominutim sralo ..takze timto se chci omluvit a je na vas zda mi to zkratite ci ne ale opravdu jste jedni z mala serveru ktere mam uprimne rad.. diky za precteni 

9.11.2020 02:00
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Powered by LeoSight IFS
LT~28

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: freecko (2000Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

WoT Turnaj - BO3

dnes 16:00

tootsao hledá spoluhráče na Counter-Strike 1.6 dnes v 22:00
Kdo je online?
AsiLucker

280Kč včera v 20:34

Jablkoo

154Kč včera v 17:28

rock

130Kč včera v 15:46

Nejnovější uživatelé
Adameek58

Registrován 20.4.2024

Sumakts

Registrován 19.4.2024

Dantero

Registrován 19.4.2024