Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Stížnost - Bradley Palmer


Kenny15

Hráč

19
9.11.2020 21:24

Ahoj ahoj, dnes jsem zastavoval u nehody a nenápadně jsem pozoroval chat, a borec tak zaseklý v autě, nejdou otevřít dveře. Tak zarpí že otevírá dveře, a chance mu výjde negativ a to na 70% což je podle mně blbost, bo máš 50/50 jestli jsou dveře zaseklé nebo ne. A poté ještě zarpí, že to otevírá znova a chance 70% mu výjde pozitivně. 

Tudíž je nesmysl, aby to rpil znova bo když mu to první vyšlo negativ, tak tam prostě je a nedostane se ven

Viz log - https://ctrlv.cz/kFUl

 

Děkuji.

sandlerino

Hráč

39
10.11.2020 07:08

Ahoj

Asi nevíš, jak funguje šance.

Na něco máš vyšší šanci, na něco ne. 

Nemůžeš přímo určit, že tady máš 70% šanci a tady 49% šanci.

Dle mého nepředmětná stížnost a jsem proti.

V tomto RP nevidím problém.

Kenny15

Hráč

19
10.11.2020 08:04

@sandlerino 

Tady nejde o to, že nevím jak šance funguje, já vím jak to funguje. Tady jde právě o to, že on RPí, že zkouší otevřít dveře. To by bylo v pohodě, ale dá si šanci na 70% a to mu nevýjde, tudíž je jasné, že ty dveře prostě otevřít nejdou. Ale on musí ze sebe dělat mistra světa a zopakuje to znovu.

Tudíž vyplývá z toho že když využil poprvé šanci, tak mu to nevyšlo a tím to hasne!

A ještě využil tak vysokou šanci. V takovémhle případě se dává 50%, protože víš hovno jestli jdou otevřít nebo ne. A když mu na 70% vyšlo negativ tak to prostě vyšlo negativ a tečka! 

Tudíž tě žádám aby dotyčný obdržel trest a tím to končí.

Zdar.

sandlerino

Hráč

39
10.11.2020 08:10

Pokud jsi si nevšiml, nejdřív zkouší dveře otevřít a poté s nimi lomcuje.

Neustále nevidím důvod trestat Bradleyho.

Kdyby RPil stejné /me, tak už to je diskutabilní.

Kenny15

Hráč

19
10.11.2020 08:44, naposledy upraveno 10.11.2020 08:46 uživatelem Kenny15

@sandlerino

Boha jeho, ty to vůbec nechápeš!!!

Tady jde o to, že když zkoušel otevřít dveře tak mu to poprvé vyšlo negativně, a to ještě na 70%, což je absolutní pitomost aby dával tak vysokou šanci. Tudíž první negativ a tečka. Dále se není o čem bavit. Budu rád za vyjádření jiného admina, který má snad víc rozumu než ty.... :)

I kdyby s těmi dveřmi lomcoval tak by mu to stejně nevyšlo, protože když se zasekne zámek, tak je zaseklý a nejde s tím nic dělat. 

Lofanek udělil za tento příspěvek varování: Pravidlo č.6

sandlerino

Hráč

39
10.11.2020 08:46

Ano, poslední slovo bude mít Rataj nebo Falleagle, když Bradley Palmer je administrátor, já jen vyjádřil svůj skromný názor a ty by jsi se mohl zklidnit.

Kenny15

Hráč

19
10.11.2020 08:50

Já jsem klidnej, ale prostě se mi nelíbí to, jak se vyjadřuješ k věcem, které se týkají stížností. Kdyby dal stížnost Crazy nebo Heavy tak hned dáváš ban na 158100418541 hodin.... . .......

11.11.2020 20:52

Bohužel jsem stížnost přehlédl. Pokud nechápeš princip fungování /chance nechápu proč vlastně zakládáš topic se stížnosti. Chance se váže na předem odehrané /me. Šanci na otevření dveří lze odhadnout podle předchozích události týkajících se one autonehody. Vozidlo bylo havarované na přední levý blatník, tudíž dveře pravděpodobně byly pouze zasekle o zdeformovaný blatník vozidla. Tím, že běžným způsobem nešly otevřít ten fakt odpovídá, poté co jsem zjistil že to běžným způsobem nejde, jsem více zabral a deformoval jsem blatník dveřmi do stavu, kdy dveře šly otevřít. K tomu sloužil Chance druhý, pro změnu postupu. Nevím kde je debata o nějakém zámku, pokud víš jak vypadá zámek v běžným autě z roku 1960, tak vůbec nebudeš takhle nesmyslně poukazovat na věc, která je dle pravidel v pořádku. Více se k tomu vyjadřovat nehodlám. Požádám vyššího administrátora než jsem já o vyjádření. 


Powered by LeoSight IFS
LT~101

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: Vitezslav (2063Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
gloziscoot

50Kč včera v 21:36

ShadowzWT

70Kč včera v 15:24

MrKys

300Kč včera v 01:26

Nejnovější uživatelé
Ham201

Registrován 24.4.2024

bujdaCZ

Registrován 24.4.2024

Tomaskosos

Registrován 24.4.2024