Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

[Převzetí] Blueberry Spendition


Manty

Hráč

1
10.11.2020 12:50, naposledy upraveno 10.11.2020 13:57 uživatelem Manty

Název frakce: Blueberry Spendition

Typ frakce: Ostatní (Legální)

Zakládající členové: Karel Jecmen

Startovní kapitál: 50000

Důvod převzetí: Zdravím, Rád bych převzal frakci Blueberry spendition jelikož tuhle frakci řídí Rataj ( Majitel ) a je hodně zaneprázdněn, tudíž má hodně práce a nemá čas na RP tak bych se nabídl že bych tu frakci převzal a udržoval ne jakožto majitel ale jakožto ředitel, majitelem by nadále zůstal Rataj,

Důvody proč bych měl být ředitelem

1. Důvod: frakce nemá žádné určené vedení tudíž ani správce jelikož jediným správcem je Rataj takže Kamiony jsou všude po mapě a nejsou tam kde by měli být.

2. Důvod: Frakce má určitě členy kteří nejsou aktivní a nekonají svojí práci A místo nich by mohli být aktivnější který bych já nabral.

3. Důvod: Jsou tam hráči kteří furt bouráji s kamionama nerpí injuries, nechávají je rozbité u firmy.

4. Důvod: Firmu bych přemístil na místo kde by bylo daleko lepší jí mít jinde někde s mapingem a ne jen tak pohazene pod střechou bez sídla Nebo by mohli zůstat tam kde jsou se sídlem a garáží pro park kamionu.

5. Důvod: Od začátku na serveru jsem nerpil nic jiného než truckery, jen jsem převážel a nic jiného takže IC mám mnoho zkušeností s kamioňáky. A mám něco přes 60 hodin takže bych to zvládal dobře tam být jakožto Ředitel.

Tohle je můj navrh pravděpodobně se většině nebude líbit ale tenhle návrh směřuje na Rataje. Kapital moc tahle firma nepotřebuje jelikož si vydělají převažením a jestli tam jsou výplaty tak to nechám na Ratajovi.

10.11.2020 13:22, odstraněno 10.11.2020 15:10 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

OurMatthew

Hráč

26
10.11.2020 13:53

Od toho je ten křížek, jednoduše vyjádřit nesouhlas

Florian

Hráč

15
10.11.2020 15:37

Udělej si svojí firmu 

Manty

Hráč

1
10.11.2020 15:39

Asi nechápeš o co jde no to nevadí, jde o to že tu firmu nikdo nevede, všude po mapě jsou kamiony tý firmy nerespawnutý uplně rozmlácený, a já pokud sis nevšiml nežádám o tu frakci že jí chci vytvořit ale že jí převzít, víš to znamená že jí budu vézt jako zástupce rataje, protože on má spoustu práce a nemá čas na Rpení, takže se ho nemůžu zeptat IC ve hře, ale podal jsem si žádost o převzetí, snad si to pochopil.

Petan09

Hráč

20
10.11.2020 18:17

Dohodni se ic s Ratajem, jak prosté, jak lehké. 

Scor

Hráč

63
1.6.2021 22:53

Řeš si to IC, zamykám.


Powered by LeoSight IFS
LT~67

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: Vitezslav (2063Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
dikobras

400Kč včera v 17:20

TeloFTW

100Kč včera v 17:20

lolcz

400Kč včera v 17:20

Nejnovější uživatelé
Naomi

Registrován 26.4.2024

vyhonek25

Registrován 25.4.2024

Ham201

Registrován 24.4.2024