Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Staznost na Michael O´Neil a Nathaniel O´Neill


15.11.2020 23:58

Zdravim,davam staznost na Michael O´Neil z duvodu toho ze mi ukradol nep.vestu a tazer z auta ktore to absolutne nezarpil a nemal ako vediet kde to je.. screen nemam.. ale urcite clovek ako je @sandlerino bude o tom vediet pretoze mi tu vestu pri DN daval dole tak ma hodil pred nemocnicu a isiel som rychlo k autu uz tam bol Michael a este niekto nepamatam si.. tak som ich prenasledoval volal PSA a dal report non rp ukradnutie z auta... a vybrali glock a zacali pomne strielat potom to odpojil Michael, ucet nick ma Majki, potom tu je dalsia ktora vytiahla glock a zacala strielat [2020-11-15 23:18:43] [Output] : ★ Nathaniel O'Neill si nadzvedl vestu, vytáhl Glocka a odjistil

District IC: Slyšíš hlasité výstřely z pistole.
[2020-11-15 23:18:49] [Output] : *Michael O'Neill bere do rukou Glock 17.*

Toto rp sa mi vobec nepacilo pretoze mi zobrali tazer+nep.vestu bez akehokolvek RP z auta.. kto ma viac dokazov prosim dat to tu,dakujem

HLMNqqq

Hráč

18
16.11.2020 12:21

Souhlasím.

log: https://imgur.com/a/pTydq6F

Těsně předtím, než jsem ho oslovil, jak je vidět v logu, vestu bez RP ukradl a bez RP ji přes zavřené dveře dal do auta. 

 

16.11.2020 17:15
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Powered by LeoSight IFS
LT~23