LeoSight.cz

Otázka ohledně delivery modulu


Martin09

Hráč

10
29.10.2025 16:15, naposledy upraveno 29.10.2025 16:16 uživatelem Martin09

Ahoj chci se zeptat jak vlastně ma fungovat modul delivery mam firmu s modulem delivery mam napsaný na firmu dum a karavan z důvodu abych v tech to nemovitosti mohl brát zásilky, jenze ic je to prý v rozporu se zákonem tak de chci zeptat zda musim obe dve nemovitosti přepsat či je to brány jen na domy a karavan můžu mít na delivery modul. Nebo jak mam brát zásilky kdyz nemohu mit nemovitost na firmu napsanou předem děkuji 

omlouvám se za duplikaci na mobilu se to odeslalo dvakrát tak kdyz tak jedno vymažte prosím 


Powered by LeoSight IFS
LT~12

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

Donator měsíce: Perii (3333Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

niki hledá spoluhráče na 7 Days to Die 30.8.2026 13:50
Kdo je online?
Mirkos

150Kč včera v 20:12

lukas68

500Kč včera v 20:12

Cap

150Kč 25.6.2026 21:45

Nejnovější uživatelé
Dredasik

Registrován 26.6.2026

pikasoczk5211

Registrován 25.6.2026

Vertix

Registrován 25.6.2026