Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žiadosť o unban.


neznamy#2452

Smazaný účet

17
17.11.2020 15:57, naposledy upraveno 17.11.2020 15:58 uživatelem neznamy#2452

Zdravím, dnes (17.11) som bol zabanovaný na Skime a touto žiadosťou by som chcel požiadať o unban. Začneme od začiatku.. IC Sme už dlhšiu dobu plánovali krádež banky. Dnes sa tá akciu uskutočnila a po vykrádaní sme sa premiestnili na iné miesto aby ste všetky hliadky striasli. Skryli sme sa v LS kúsok od letiska kde sme RPili všetky poranenia následne sme sa chceli dostať späť do Blueberry  tak sme zobrali všetky naše autá a šli sme. Medzi tým nám bolo ohlásené že jedného z našich členov (Tai Lee) Bol strelený pri Fallow Bridge.. Zobrali sme Supru a šli sme na miesto úrazu, na mieste sme zastrelili jednu policajnú hliadku a záchranára ale jeden prežil. Následne som začal utekať z miesta činu chcel som si zhodiť vestu ale nakoľko môj status bol "Strelné poranenie v rameni. (Nie je možné ho vidieť cez vestu.) Som si chcel status prv upraviť ale medzi tým došiel predom spomínaný Tai Lee s ZZS vozidlom.. (Zdá sa mi že to bol Explorer.) Ja som bol zabanovaný za NonRP Act tudiž náhleho zmazanie statusu. Týmto by som chcel poprosiť o unban nakoľko status mal byť upravený ale kvôli tomu, že na miesto ihneď prišiel Tai Lee, som to nestihol. (Hráč Tai Lee bol zabanovaný za krádež frakčného vozidla bez povolenie o ktorom som ja nevedel že krádež je NEPOVOLENÁ. Predom ďakujem za odozvu Admin Teamu.)


Taktiež sa domnievame že..

  • Zo strany PSA došlo k metagamingu (Od Hráča Petr_Smith na koľko bol s nami vo voice chate pri vykrádaní... Následne išiel na TeamSpeak.)
  • Domnievame sa že niektorí hráči z PSA po udelení PK respawnli, a následne nás začali strielať zo zadnej strany. Toto nie je fakt istý čiste si myslíme že k tomu došlo. Tak isto ako pri prvom bode.)

Týmito bodmi nechcem nikoho krivo obviniť alebo hádzať špinu na niekoho, kto v tomto nemá nič spoločné, jedná sa čiste o myšlienku ktorá nám prišla na um po odohraní RPakcie a počas akcie. ( V týchto bodoch vedie doložiť nejaké informácie daný uživatelia : @Demon8116 @neznamy#1911,
@Bomba, @Xavi.)
Ďakujem za prečítanie.


                                                                                                                                        

17.11.2020 17:16
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

sandlerino

Hráč

39
8.12.2020 17:19

 Ban vypršel, zamykám téma. 🔐


Powered by LeoSight IFS
LT~26

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: Vitezslav (2063Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
gloziscoot

50Kč včera v 21:36

ShadowzWT

70Kč včera v 15:24

MrKys

300Kč včera v 01:26

Nejnovější uživatelé
Ham201

Registrován 24.4.2024

bujdaCZ

Registrován 24.4.2024

Tomaskosos

Registrován 24.4.2024