Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Silva S.R.O.

1 2 3



Apetit

VIP

18
16.11.2018 16:58

hele, byla by to tedy soukromá frakce, pomalu by vyrůstala a kupovali se auta atd, a v PČR, ZZS a HZS je plno, všude jsem byl.

Apetit

VIP

18
16.11.2018 17:01

a vykrást to fakt nechci. jen mě sere že lidé nemají kde hrát.... berte ohled na ostatní, takhle ten server dopadne jako skimo..

Apetit

VIP

18
17.11.2018 12:46

je mi jedno jestli bude státní nebo ne, klidně si na vše vydělám.

Apetit

VIP

18
17.11.2018 12:49

třeba to co by lidi vydělali by se přicetlo i na firemní účet, vydělali by např 13k a pricetlo by se to jak zaměstnanci který to prodal tak i na firemní účet, podle toho by se i lépe urcovali hodnosti. Takže nemám problém kdyby to bbyla frakce soukromá

Apetit

VIP

18
17.11.2018 14:26

Takže mám tento návrh zamítnut?

19.11.2018 15:15

Tvůj přístup není uplně nejlepší co se týká žádání o něco, ale i přes to ti frakci povolíme a zařídíme. Frakce bude soukromá, na veškeré vybavení (vozidla) si budeš muset vydělat sám a nepočítej s tím, že dostaneš zdarma doly.

můžeš si u vlády zažádat o nějakou dotaci na soukromou firmu, tomu se meze nekladou, jak s tím vláda IC naloží, to je věc druhá. Popřípadě i nějakou reciproční smlouvou o exkluzivitě dolů.

Jak donutíš hráče aby ti nelezli do "tvého" dolu je další věc, ale můžeš si najmout lidi, kteří ti tam budou zevolvat s bouchačkama... všechno jde. Ale je to věc IC.

Dnes večer ti frakci založím.

Frakce typ: Podnik / soukromá firma Frakce do začátku nedostane nic Veškerý majetek, který budeš chtít převíst na frakční vyřešíme při založení.

Jméno bych dal osobně Silva, s.r.o. nebo SILVA s.r.o. ( S.R.O. se velkým nepíše )

Apetit

VIP

18
19.11.2018 15:23

Dobře, vše si zařídím, asi by nešlo že by frakce chodila na státní doly co?

19.11.2018 15:24
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
19.11.2018 15:33

Frakce může chodit na státní doly, jen si je nesmí přivlastnit bez dohody s vládou. ta musí být IC

Zamykám, kontaktuj mě večer. Budu On-line po 19:00

1 2 3


Powered by LeoSight IFS
LT~56