LeoSight.cz

Shadery


filipgeni

Hráč

9
17.12.2025 21:34

Zdravím, chtěl bych si stáhnout nějaký shader který aspoň trochu zlepší vizuální stránku MTAčka. Když jsem dnes zkusil stáhnout nějaký ReShade tak mě MTA vyhodilo ze serveru, takže jsem to hned vymazal a nikde jinde nic najít nemohu.

jan38

Hráč

74
17.12.2025 21:44

https://leosight.cz/forum/topic/3539


Powered by LeoSight IFS
LT~18

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo