Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Problém s administrátor


neznamy#1178

Smazaný účet

6
21.11.2020 21:52

Dobrý den hraju za Taylor Komin nevím co se fůr děje ale fůr sem střešní za věci o kterých sání nevím koukám na login s skimmo jeslí sem něco udělal špatně jediná věc co tam je je že sem byl v práci u zzs mnel sem vijez tak sem jel tam tipek zlomená noha status tak nic rp že mu teda pomůžu on vstane začne tam skákat  jak nic po autech 

Dám report 

Je tu tipek který tu skáče když ma zlomení nohu 

Administrátor 2hod nic jedinej report na serverů #1 

Říkám to je hnet tak ne no 2hod přímé ban mam já na jednu 1hod jako nevím jeslí to administrátor nějak zneužívá ale tohle žádnou chibu v rp nebo porušení pravidel serverů sem se nedopustil login můžu poslat nebo jeslí si to najde sami 

21.11.2020 cc 19:30

22.11.2020 09:10
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Tomas666

Hráč

6
22.11.2020 09:27

Nejdříve se vyjádřím k samotnému reportu.
Když se něco takového stane, tak máš jako první udělat screenshoty a nespoléhat se na to, že v tu danou chvíli bude mít administrátor na serveru 100% čas na to aby ti okamžitě přijmul report a portl se tam.
A za druhé do reportu máš zapsat i jeho ID nebo část jména aby administrátoři aspoň věděli o koho jde a na koho se popřípadě zaměřit.

No a teď k samotné žádosti jako celek..
Ehm.. Když se podívám na tvou gramatiku, tak už jen za to bych ti ten ban dal, nerozumím ani jedné větě.. A nasekat více chyb než má souvětí slov... To jsem snad ještě neviděl ani na bazarech..


Powered by LeoSight IFS
LT~31

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: Vitezslav (2063Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
gloziscoot

50Kč včera v 21:36

ShadowzWT

70Kč včera v 15:24

MrKys

300Kč včera v 01:26

Nejnovější uživatelé
Ham201

Registrován 24.4.2024

bujdaCZ

Registrován 24.4.2024

Tomaskosos

Registrován 24.4.2024