Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Unban Darius Yuda


Dukkynko

Hráč

7
23.11.2020 17:01, naposledy upraveno 23.11.2020 17:07 uživatelem Dukkynko

Úprimne už neviem čo je toto za admin team ? , Zasa bezdovodny ban za COP provoking,.

Začnem, bol zraz na pláži v palomino , nabehli tam policajti,. Pravdaže tám bol aj Ryan Sherwood či jak sa vola, ja som tam začal rpiť že som zapadol a začal som sa tam krútiť a RP som sa snažil od tial vyhrabať , pán Ryan Sherwood mi dal Ban za Cop provoking za to že som tam spravil 2 donuty pred policajtami .,. (Donuty boly súčasťou RP vyhrabavania sa , a rpil som to tak že som dal plny do prava/lava a pridal plyn tým som automaticky na tom piesku spravil donut)  . Pokial ste nikdy nezapadli tak aspon bezdovodne nebanujte ludí keď o tom nič neviete pre boha. .,. 

Podotýkam Rpil som zapadnutie na Mustangu čo ma 800 koni , a kto vie tak mustang má nahon na zadok,. A pokial mi povie ešte dakto že donuty pri zapadnuti sa nedejú (pretáčanie vozidla) Tak mu pošlem video ako som ja zapadol v IRL . Kedy som sa 1 hodinu snažil dostať preč z blata aj tak musel dojsť kamarat po mna na 4X4.

23.11.2020 17:16

Ahoj,

u situace jsem byl a jediné co jsem viděl bylo právě několik (nikoliv dva) "dotuny", které jsi začal dělat v moment, kdy byla policie přečíslena. 

Dodej prosím na portál logy, že jsi vše zaRPil. Situaci jsem ochotný přehodnotit.

 

23.11.2020 18:18
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

sandlerino

Hráč

39
23.11.2020 18:45, naposledy upraveno 8.12.2020 17:19 uživatelem sandlerino

@neznamy#1445 Screen z logů se nebere jako důkaz, bohužel.

 

 

 Ban vypršel, zamykám téma. 🔐


Powered by LeoSight IFS
LT~25

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo