Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

John Fookin


bit

Hráč

49
24.11.2020 20:11

Jak to začalo. 

Bylo vyloupení banky v Palominu, jelikož já byl mimo duty a dělal security tak jsem jen přihlížel do vysílačky. Když jsem byl v Palominu u sídla tak jsem viděl někoho (Johna Fookina) jak přijel s M4 a mířil na policisty. Slyšel jsem ve vysílačce jak křičí "Kurva, týpek M4kou", nastartoval jsem rychle auto a rozjel se na něj (Byl ke mě zády). Jak jsem ho sejmul nebyla žádná reakce z jeho strany (Já jen do vysílačky řekl "Už ne") a pak to leavnul.

Jsem debil a nescrollnul jsem víš.

Prosil bych ostatní účastníky akce ze strany policie aby se vyjádřili

DnOndra

Hráč

50
24.11.2020 21:06

Abych se k tomuto vyjádřil ze strany PSA, šlo o to že bylo vykrádání banky. Většina z PSA přijela a byli jsme tam rozmíštění, takhle to nějakou dobu plynulo a plynulo a po té bylo zaslechnuto že někdo venku střílí z M4, slyšel jsem výstřeli ale nikdo tam nebyl, otázkou je jestli stihl ujet a nebo to leavnul, po té jsme se vrátili k trezoru který nám nešel otevřít a tam byla nějaká osoba. OOC nick ani IC nick nevím. Chvíli jsme tam čekali a komunikovali a najednou osoba byla pryč, nejspíše leavnula. Ven se dostat nemohla. Neměl jsem to z mé strany jak řešit, nevěděl jsem vůbec nic jak se jmenuje OOC jak se jmenuje IC atd atd. Z mé strany vše.

bit

Hráč

49
25.11.2020 00:12

"bylo zaslechnuto že někdo venku střílí z M4, slyšel jsem výstřeli ale nikdo tam nebyl, otázkou je jestli stihl ujet a nebo to leavnul"

V tu dobu jsem slyšel "kurva, týpek s M4" nebo tak nějak. Já ho viděl, nastartoval jsem auto a přejel ho. John to pak leavnul potom jak jsem ho sejmul, pak jsem odjel dělat dál security.

bit

Hráč

49
25.11.2020 09:51

Dodávám logy, už jsem zjistil jak to funguje.


Powered by LeoSight IFS
LT~34

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: freecko (2000Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

WoT Turnaj - BO3

dnes 16:00

tootsao hledá spoluhráče na Counter-Strike 1.6 dnes v 22:00
Kdo je online?
AsiLucker

280Kč včera v 20:34

Jablkoo

154Kč včera v 17:28

rock

130Kč včera v 15:46

Nejnovější uživatelé
Adameek58

Registrován 20.4.2024

Sumakts

Registrován 19.4.2024

Dantero

Registrován 19.4.2024