Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Podezření na metu


andrew228

Hráč

2
27.11.2020 16:27

Zdravím dnes nějak kolem 15:40 asi jsem byl unesen týpkem který si potom z napsal borcovi přes PM aby dojel na místo kde jsem byl. Zde posílám důkaz:  https://leosight.cz/logs/73tlF7aHHb

Budu rád když se to nějak vyřeší.

neznamy#2452

Smazaný účet

17
27.11.2020 21:36

Pokiaľ viem správne, každý únos, okradnutie a po prípade aj CK by malo byť spectované Administrátorom.. Bol na mieste nejaký administrátor ktorý by im únos mohol povoliť? Príde mi, že si bol unesený a okradnutý bez pádneho dôvodu a bez povolenia administrátorom. K tomu metagamingu si nemyslím že či sa to dá zistiť pomocou logou ale verím že niekto z administrátorov ti pomôže. (Chcel som sa čiste vyjadriť k téme nakoľko mi celá tá akcia prišla nejak podozrivá tým, že únos a následne okradnutie nie je povolené.. Taktiež tam pravdepodobne došlo k asspullingu nakoľko osoba nikde nezarpila že by AK-74 z niekadiaľ vyberal bolo tam čiste "✪ Vito Martinez dal Brandon Myers AK74.") Prajem pekný večer.

 

 

Cheedoe

Hráč

2
27.11.2020 21:44

To AKčko mi givoval OOCly, pretože mi

písal PM, že mu nejde mieriť tak som to skúšal a administrátora na spectate pri okradaní už netreba.. Nemyslím si, že z mojej strany bolo porušené nejaké pravidlo.S Vitom mám určené 2 miesta kde vždy ked idem hladat obeť čaká IC pripravený a keď som ta nakladal do auta on bol práve za nami takže vedel o čo ide..

neznamy#2452

Smazaný účet

17
27.11.2020 22:08

Ahoj @Cheedoe

Tvoj kamarát ti údajne dával to AK-74 OOC ale následne keď ti ho dal tak si pokračoval v IC deju? Nie som si istý či treba spectate administrátora ale som si istý že povolenie treba určite a k tomu okradnutiu a únosu si pravdepodobne nemal pádny IC dôvod.

Lofanek

Hráč

31
27.11.2020 23:09

@neznamy#2452

31. Přepadení a okradení hráče musí být nahráváno (video může být členem AT až 7 dní zpětně vyžádáno a jeho nedodání je trestáno). 

Naďalej prosím aby sa k topicu vyjadrovali len zapojené osoby a AT.


Powered by LeoSight IFS
LT~40