Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

[Převzetí] PSA


tomashusenica

Hráč

8
28.11.2020 11:54

Název frakce: PSA

Typ frakce: Policejní jednotka

Zakládající členové: Thomas Hezky jako Plukovník Jacob Turner jako kapitán

Startovní kapitál: 50000

Důvod převzetí: Jacob Turner rejstřík nemá a u Thomas Hezky to by se pořešilo ale teď k věci PSA neumí udělat zabrání aby ne projeli hráči a potom akorát dostávají ban byly by častější výcviky a častější nábory a udělali by sme aby se ta PSA zlepšila bylo by aj vedení aktivnější takže by nebyl problém řešit věci jako vykrádání banky a další věci odcizení vozidla ve výcviku by se učili jak dělat traffic stopy střelbu zlepšení mluvení policistů na vycvičich by byly aj jak zastavit někoho kdo ujíždí aby sme nikoho neohrozili a naučili bysme policisty více o zákonech a jak mají probíhat traffic stopy vyhodili bysme lidí kteří nejsou aktivní a potom udělali nábor. na aktivnější lepší auta a novější auta aktivnější policii. nové hodnosti velitel kriminálky zástupce velitele kriminálky velitel SWAT zástupce velitele SWAT velitele FBI zástupce velitele FBI.

Michael

Hráč

19
28.11.2020 12:02

Ahoj, 

Myslím si, že PSA by měl přebrat někdo jako ty, protože nynější velitel s tim nemá žádné zkušenosti. Věřím v to, že ty budeš vědět vše, co se týče policie a budeš ochoten to dále předávat. 

PS: příště se rozmysli, co píšeš za blbost. 😂

28.11.2020 12:04
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
28.11.2020 12:08
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
Rataj udělil za tento příspěvek varování: Pravidlo č.19

Kubby

Hráč

57
28.11.2020 12:20, naposledy upraveno 28.11.2020 12:20 uživatelem Kubby

Ahoj, 

fakt doufám, že tu PSA dostaneš, jelikož já a další lidi z nynějšího vedení nic neumíme, že?

Doufám, že mě pak vezmeš k FBI a naučíš mě dělat ZABRÁNÍ ABY NE PROJELI HRÁČI.

 

Ne, teď vážně.. Prosím tě, když píšeš nějakou žádost o převzetí tak velké a důležité frakce jako PSA, tak to sepiš srozumitelně a nejlépe gramaticky správně a trochu i spisovně ať se v tom dá vyznat.. Luštil jsem tu žádost tak dvacet minut, co jsi tím vůbec myslel.. 

Navíc bych řekl, že převzetí by se mělo řešit čistě IC s vrchním soudem (u kterého tohle stejně neobstojí, pokud podáš stejnou žádost)..

 

S pozdravem (NE)schopný člen vedení PSA,

Heavy.

28.11.2020 12:20, odstraněno 28.11.2020 12:34 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

tomashusenica

Hráč

8
28.11.2020 12:26

Takže cossmo psal sem to na mobilu opravuje mě to samo a někdy špatně kdyby sem to dělal na PC tak to budu mít lépe 

Kubby taky psal sem to na mobilu

28.11.2020 12:27, naposledy upraveno 28.11.2020 12:28 uživatelem Rataj

Řekl bych, že policie funguje se současným vedením dobře a nepřesvědčil jsi mě o tom, že bys policii dokázal vést lépe. V první řadě je vedení policie na takhle velkém serveru opravdu náročná práce, která vyžaduje spoustu organizačních dovedností, kterých za svůj doposud dvojnásobně delší život nasbíral VlkoVod určitě více, než ty.

 

Pak tu máme důvod, proč vůbec reaguju, 20 minut po vytvoření příspěvku na fóru už mě otravuješ na Discordu s tím, abych se ti k tomu vyjádřil.

Fajn, tak se vyjadřuju.

 

Pochybuji o tom, že "zlepšíš mluvu policistů," když tvůj příspěvek postrádá naprosto jakoukoliv interpunkci (omlouvám se, po důkladnějším přečtení jsem zjistil, že tvůj příspěvek obsahuje celkem tři tečky) a nemá hlavu ani patu. Přeskakuješ z jednoho irelevantního nápadu k dalšímu a dalšímu.

 

Obecně si nemyslím, že by vedení PSA potřebovalo obměnit a i pokud by to bylo potřeba, zřejmě bychom to svěřili někomu jinému, u koho máme jistotu, že skutečně dokáže takovou frakci vést.

 

A co se týče trestního rejstříku?

 

Zkrátka, ZAMÍTNUTO.


Powered by LeoSight IFS
LT~136

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: Vitezslav (2063Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
gloziscoot

50Kč včera v 21:36

ShadowzWT

70Kč včera v 15:24

MrKys

300Kč včera v 01:26

Nejnovější uživatelé
Ham201

Registrován 24.4.2024

bujdaCZ

Registrován 24.4.2024

Tomaskosos

Registrován 24.4.2024