Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Pro Killera14


Florian

Hráč

15
1.12.2020 12:07

Ahoj dost jsem přemýšlel co by se mohlo udělat aby z toho taky něco měl

Napadlo udělat leosight.cz/killer14 - Sam Rataj mi na to odepsal že je to dobrý nápad. 

Jako druhé si myslím že ve hře by to někde mohlo byt napsáno třeba u login panelu poděkovaní za takovou finanční podporu .

Jako třetí věc mohl by dostat nějakou barvu v tabulatoru ve hře třeba červenou.

Jako čtvrtá věc přidat na discord TOP DONÁTORA.

Samozřejmě další nápad co by měl dostat můžete psát pod tento příspěvek 

 

 

Nirox

Hráč

16
1.12.2020 12:27, naposledy upraveno 1.12.2020 12:30 uživatelem Nirox

@Florian

Můj názor na Tvé nápady pro Killera: 

  1. Odkaz může být fajn.
  2. U login panelu mít napsáno Killera jako Top donatora je nesmysl, protože Killer nepodpořil Skimo, ale LeoSight. 
  3. To je takové mehhh ta červená do tabu. To bych spíš nechal pro sponzory z Patreonu. 
  4. Top donátor na discordu už je podle mě moc. Dle mého názoru už bohatě stačí Premium. 

 

Obecně jako jo, Killer si má zasloužit něco za těch 21 tisíc. Ale nesmí se přehánět, tudíž bych mu dopřál odkaz a nějakou fyzickou věc spíš. Myslím tím třeba LeoSight tričko, které bude speciální pro něj apod., aby neměl virtuální věci, ale i fyzické. 

Díky za přečtení. ;) 

 

1.12.2020 12:48
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Florian

Hráč

15
1.12.2020 13:30

@TheToast Říkám to byl jen můj nápad samozřejmě to můžeš byt klidně cokoliv jiného 

Hanysstg

Hráč

7
1.12.2020 14:13

Souhlasím, možná v tom Tabu místo barvy nějakou ikonku, určitě si za takové donaty zaslouží nějakou odměnu.

Florian

Hráč

15
11.12.2020 01:11

Tento návrh už je tu dost neaktivní takže poprosím o LOCK

Lofanek

Hráč

32
11.12.2020 08:04

Ako chceš..

🔑🔒


Powered by LeoSight IFS
LT~63