Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Pawn Shop


2.12.2020 01:01

Napadlo mě když lidi různě pohazujou bordel po zemi, tak by bylo fajn aby byl nějaký Pawn Shop, třeba v BlueBerry, kde by člověk mohl dotáhnout sajrajt co posbírá po silnicích a tak a prodávat ho tam NPCčku za zlomek ceny ( třeba 20% nákupní ceny ) a kdybych byl hodně smělý, tak by to NPC mohlo prodávat ty věci zase dalším hráčům třeba za 50% klasické ceny a mělo by jen to co mu někdo už donesl a prodal... Já bych to třeba za svou alt postavu klidně objížděl, sbíral a prodával, mohly by být alespoň čistější ulice :)

2.12.2020 01:13, naposledy upraveno 2.12.2020 01:13 uživatelem Rataj

Přesunuto do správné sekce.

Jinak to není špatný nápad, jen by se muselo nějak definovat co vykupují a co ne, aby tam nešlo dát fakt všechno, taky ceny by se raději neměli počítat automaticky, mohl by v tom někdo najít nějakou skulinku.

sammael02

Hráč

21
2.12.2020 16:26

Souhlasím líbí se mi to.

 

Petan09

Hráč

20
2.12.2020 17:50

Souhlasím, dobrý nápad. 

3.12.2020 00:04

No asi by šlo o výkup věcí co se dají pořídit v obchodech... Elektronika, oblečení, věci z 24/7 I guess...


Powered by LeoSight IFS
LT~69