Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Správa financí


Regi

Hráč

21
6.12.2020 14:18

Zdravím, mám tu návrh, který spočívá v tom, že by bylo dobré vylepšit či upravit správu financí u frakcí.

Nyní do této správy se vypisují výdaje nikoliv příjmy. Příjem by se přidal, aby tam furt nebyla 0. Vypisovaly by se při každém příjmu od hráče při splnění jeho náplně práce.

Pomohlo by to spousty frakcím, aby měly přehled kdo kolik vydělal do kasy frakce.

Další úprava či opravení chyby je, že v souhrnu financí frakce se nevypisuje hodnota nemovitostí. Tudíž je tam stále 0, která by tam neměla být.

A mohla by se přidat funkce na vybrání peněz z frakce. Tahle funkce chybí a nejsem si jist, jestli to jde i opačně. Dávat peníze do frakce.

Děkuji za případné komentáře a názory.

Regi

Hráč

21
16.12.2020 12:47, naposledy upraveno 16.12.2020 12:47 uživatelem Regi

Poprosím o vyjádření @Rataje, zda je to realizovatelné.

Děkuji.

16.12.2020 13:50

Realizovatelné to je, některé příjmy se do F3 zobrazují, ne však všechny. Typicky u skriptových prací, které by přidávali stovky a tisíce malých příjmů za den se sem záměrně příjmy nezapočítávají, jelikož by seznam transakcí byl jen obrovský spam těchto prací a nedalo by se v tom nalézt ty skutečné transakce.

Teoreticky by spíše skript mohl sčítat tyto zisky (za každý modul jako je třeba security nebo trucker zvlášť) a před restartem serveru udělat uzávěrku a přičíst to jako jeden zisk.

Regi

Hráč

21
16.12.2020 16:12

Mno u mě se žádné příjmy nezobrazují a to mám všechny moduly. Stále tam mám 0 Kč. Souhlasím s tou uzávěrkou, aby tam nebyla furt 0, ale nějaké číslo za ten den. Avšak bych i přidal ty transakce, kdo kolik vydělal denně za ty skriptové práce. Zahrnul bych to do těch příjmů též. Pokud vím tak v té správě lze rozkliknout např. výdaje, dál můžu jít např. do výplat a otevře se mi záložka výplaty. V nich mám nějakou malou historii, komu byla vyplacena mzda. Takhle bych to udělal i s těmi příjmy. Potom je tam ta celková historie a tam by se to též zobrazovaly příjmy, ikdyž ta historie je jen orientační, protože se do ní moc toho nevejde. Ale to nevadí. Zásadní pro mě jsou ty příjmy. Myslím si, že i ostatní by to uvítali.

16.12.2020 23:12
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Regi

Hráč

21
17.12.2020 19:09, naposledy upraveno 17.12.2020 19:25 uživatelem Regi

@neznamy#5

Souhlasím s tím, co jsi napsal. Jsem pro

EDIT

Ještě opravit tu hodnotu nemovitostí a vybírání/přidávání peněz z/do frakce.

Regi

Hráč

21
28.12.2020 16:15

@Rataj jak to tedy bude udělané ve správě financí s těmi příjmy? 

+

Vybírání peněz z bankovního účtu frakce.

+

Hodnota nemovitostí ve správě financí.

Děkuji. Je to dost důležitá věc.

5.1.2021 17:37

Přidáno, po nočním restartu je to na serveru (vyjma vybírání peněz z účtu frakce).

Zamykám.


Powered by LeoSight IFS
LT~67

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: freecko (2000Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

WoT Turnaj - BO3

dnes 16:00

tootsao hledá spoluhráče na Counter-Strike 1.6 dnes v 22:00
Kdo je online?
AsiLucker

280Kč včera v 20:34

Jablkoo

154Kč včera v 17:28

rock

130Kč včera v 15:46

Nejnovější uživatelé
Adameek58

Registrován 20.4.2024

Sumakts

Registrován 19.4.2024

Dantero

Registrován 19.4.2024