Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žádost o unban


7.12.2020 20:32, naposledy upraveno 7.12.2020 20:37 uživatelem neznamy#3769

Zdravím dostal jsem za non to injuries a tohle fakt nechápu proč hasič nemusel rpit a já ano a ještě jsem dostal ban jako stě normální? A-T na pivu

Děkuji.

Kenny15

Hráč

19
7.12.2020 20:44

Zkus více formulovat svoji odpověď, popřípadně doložit nějaké důkazy, ať už fotku nebo logy ze hry, ať se ví co se přesně stalo.

 

7.12.2020 20:47

Nemůžu mám večerku 😡

Tomas666

Hráč

6
7.12.2020 21:30

Ty chceš unban a narážíš tu na A-Team.. Srovnej si to v hlavě, když něco chceš.. 

HLMNqqq

Hráč

18
7.12.2020 21:31

Ahojky,

dovol mi, abych se k tvojí žádosti vyjádřil z pohledu toho hasiče. Jel jsem na majákách k dopravní nehodě, kdy jsi mi ze zatáčky vletěl tahačem do protisměru a nesnažil se zařadit do svého pruhu. Tím, že jsem se stihl vyhnout jsi do mě narazil z boku. Zastavil jsem a očekával jsem zastavení a start RP i z tvé strany, ale ty jsi na plynu přidal a v další křižovatce jsi se ztratil. Já, vzhledem k tomu, že jsem jel k dopravní nehodě, jsem to odignoroval a pokračoval dál směrem k PSA, kde byla dopravní nehoda. Celý ten první incident s tebou už od té dopravní nehody sledoval další hráč, který to následně i před tvým banem potvrdil. Uprostřed mého RP dopravní nehody jsi se vrátil za mnou a začal jsi to trollit hláškama typu: "Tvoje majáky mě nezajímají a nic pro mě neznamenají", svým tahačem jsi se dál otíral o mou hasičskou cisternu a absolutně jsi ignoroval, že je tam dopravní nehoda. 

V případě potřeby doložím logy.

8.12.2020 09:17
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

sandlerino

Hráč

39
8.12.2020 14:34

Ban vypršel. 

🔐


Powered by LeoSight IFS
LT~68