Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žiadosť o Unban


PatoPiso159

Hráč

5
7.12.2020 22:55

Zdravím hráči chcel by som si požiadať o unban. Ban som dostal na 7 dní za opakovaný metagaming neviem čo ma to v tú dobu napadlo ale viem,  že to nebolo nič dobré. Prišiel som na stanicu a za môj druhý alt. Chcel som podať trestné oznámenie za manipulovanie volieb na Bradleyho Palmera no a v tom prišiel falleagle a dal mi ban za opakovaný metagaming áno bolo to oprávnene a práve preto som svoj čin oľutoval a chcel by som si požiadať o unban viem, že mám históriu non rp dosť veľkú ale verím, že falleagle nájde vo svojom srdci ľútosť a dopraje mi zahrať si na tomto servery.

Unban si žiadam hlavne kvôli momentálnej rp akcii, konkrétne súd ohľadom volieb do ktorého som zapojený a rád by som to riešil.

Michael

Hráč

19
8.12.2020 13:40, naposledy upraveno 8.12.2020 13:41 uživatelem Michael

Ahoj,

jelikož dnes je soud, do kterého si zapleten, tak by bylo vhodné buď soud odročit nebo ti na "RP" akci UB udělit. Takže jsem určitě pro UB aspoň na RP akci. Jelikož když dostáváš ban, tak se pozastavuje celé RP tvé postavy.

PatoPiso159

Hráč

5
8.12.2020 13:49, naposledy upraveno 8.12.2020 13:55 uživatelem PatoPiso159

Aj s odročením by som súhlasil, aby som si mohol trest plno "odsedieť", UB mám v sobotu o 17:00 cca, tak by sa to poprípade mohlo odročiť rovno na sobotu. Alebo naozaj,  iba ako si povedal UB len počas súdneho procesu a potom znovu vrátenie banu.

8.12.2020 14:07
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Powered by LeoSight IFS
LT~35