Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

BAN za môjho brata #2


SM3sh

Hráč

1
11.12.2020 23:19

Zase mám ban za brata a zase to uzavrite dobré riešenie :)

SM3sh

Hráč

1
11.12.2020 23:45

A bude sa to opakovať každý deň stále do okola

AT riešenie dáme IPban a hotovo a ja s toho mám Super pamiatku na server fakt super riešenie

Veď predsa Klin sa Klinom vybíja 

Dakujem za kompletnú pomoc od AT hlave ten mutena 8hod to je teda riešenie že vám nič nenapíšem podobu trvania banu :)

 

Rataj udělil za tento příspěvek varování: Double-post
11.12.2020 23:48, naposledy upraveno 11.12.2020 23:49 uživatelem Rataj

Pokud si tak moc přeješ, abychom zabanovali pouze tvého bratra a ty ban neměl, tak bys raději mohl ukázat, že se narozdíl od něj umíš chovat, místo toho abys porušoval další a další pravidla.

Tvůj bratr má ban na 6 hodin, unban mu dávat nebudeme. Příští ban mu dáme na serial a účet, členové AT o tom budou informováni.

SM3sh

Hráč

1
11.12.2020 23:48

Ale nie to je výborné riešenie

Dávajte mu stále IP Ban Ja si vdaka tomuto riešeniu nezadrám čo aj viem tak mesiac 2 kým ho to omrzí ale to je jedno to netreba riešiť to je pohode 

SM3sh

Hráč

1
11.12.2020 23:52

Rataj pozri ja sa viem chovať

Viem sa ovládať 

Viem sa porosptávať fakt s kazdím ale keď sa niečo rieši tak nemám rád

keď sa to rieši tak že trpí niekto kto nemá a ten kto nemá som ja

ale vieš keď ti AT stále vravý že to je môj problém tak ako mám povedať že 

môj brat má 22 ja 17 ako choď za svojím starším bratom v mojom veku a povec mu nerob to 

čo spravý

hmm to isté ale ok prvý krát som to snažil riešiť ale nie ja som vravel spravý to znova 

a znova ale nie admin tak dostane zase ban ale ten ban budem mať aj ja ale admin to neni náš porblém 

to je tvoj problém čo s toho mám pekne sa mi to rozbehlo kúpil som si auto všetko pekne ide a zrazu privediem na super server brata a dostane ban a ja tiež tak čo mám s toho serveru holi nefalšovaný kok

sandlerino udělil za tento příspěvek varování: Double-post

SM3sh

Hráč

1
12.12.2020 00:10

Neviem sa chovať a to as ani nedá označíte mi to ze je to Doble post ... je to lebo je to doble ban ...

Lofanek udělil za tento příspěvek varování: Triple-post/spam, nevytváraj zakaždým novú odpoveď kvôli zbytočnosti
SedliX udělil za tento příspěvek varování: Double post. Pokud si uvědomuješ, že porušuješ pravidla fóra, není mi jasné, proč tak činíš. Pokud se budeš vyjadřovat tak, jak se vyjadřuješ, moc ostatní nepřesvědčíš, aby ti s něčím pomohli. Nezapomínej, že jak se do lesa volá, tak se i z lesa ozývá. A abych předešel dalším upozorněním, zamykám téma.

Powered by LeoSight IFS
LT~53