Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Administrátor - Sandleríno


neznamy#1445

Smazaný účet

19
12.12.2020 13:22

Zdravím, chtěl bych podat stížnost na administrátora Sandleríno. Jedná se o můj ban, přesněji za "spam". O spam se nejednalo, poslal jsem 3 zprávy za 7 minut. Dále jde i o nadržování lidem co jsou s ním na TS, důkazy sice nemám, ale několikrát jsem byl svědkem toho, že po něm někdo něco chtěl, řekl jim ať si dají report a příjmul ho během sekundy i když to bylo například ID 4 a ostatní reporty nechal dál čekat. Přikládám logy údajného spamu. Trest je dle mého nepřiměřený a z části neoprávněný.

sandlerino udělil za tento příspěvek varování: Double-post
12.12.2020 14:11

Určitě tě mohl nejdříve napomenout, na druhou stranu je pravda, že podobné psaní nevyžádaných PM může být při řešení reportů opravdu hodně otravné - příště se tomu vyvaruj.

Ze strany Sandlerina ještě nechápu varování za Double-post, nějak ho tu nevidím.

Situaci se Sandlerinem proberu, následně ti pravděpodobně udělíme unban ve hře i na fóru.

Zamykám.


Powered by LeoSight IFS
LT~22