Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Mafie


xxxondraxxx

Hráč

3
12.12.2020 15:15

vytvori nekdo pls mafii jako frakci? 
a nebo kdyz to vytvorim ja musim mit svoleni od adminu?

 

neznamy#2452

Smazaný účet

17
12.12.2020 15:45, naposledy upraveno 12.12.2020 15:46 uživatelem neznamy#2452

Ahoj @xxxondraxxx,

Na tvoju otázku ktorá nedáva moc zmysel a je v zlej sekcii som zahlasoval "Facepalm" ale namiesto toho, aby som tam nechal iba tú reakciu by som ti to chcel vysvetliť ako frakcie a poprípadne nejaká tá "Mafia" môže fungovať. Môže tu byť niekoľko spôsobov ako si vytvoriť nejakú mafiu.
1. Frakcia.
Pokiaľ si chceš vytvoriť mafiu pomocou nejakej frakcie (Frakcia je niečo ako firma) tak si frakciu môžeš zakúpiť IC na úrade v Blueberry kde sa dá frakcia zakúpiť IC menou (Presnejšie 1.000.000Kč.) a následne pokiaľ chceš si môžeš kúpiť do tej frakcie "Frakčný modul" *TU* . Frakčný modul ti umožní frakciu vylepšiť.. Napríklad, pokiaľ by si chcel mať Mafiu ktorá by sa skrývala za nejakou firmou ktorú by si vlastnil tak si môžeš zakúpiť napríklad "Frakční modul Trucker" ktorý by ťa presne vyšiel 100 kreditov (Kredity si môžeš zakúpiť TU). Alebo si môžeš zakúpiť "Frakčni modul GANG" ktorý ti umožní robiť prevozy zbraní. 
2. Mafia bez Frakcie.
Mafiu taktiež môžeš viesť bez hocijakej frakcie.. Stačí ti k tomu skupina kamarátov s ktorými sa pomocou IC cesty stretneš a vysvetlíš im o čo ide následne môžete tvoriť tkzv. "Organizovaný zločin". Zakúpite si zbrane pomocou IC internetu ktorý nájdeš *TU* alebo nejakých kontaktov. Ako viesť mafiu budeš je už na tebe.


Rád by som ti ešte odpovedal na tvoju otázku ktorá znie "a nebo když to vytvorím ja musím mít svolení od adminu?" Na vytvorenie Mafie nemusíš mať žiadne povolenie od Administrátora ale pri každej akcii (Únos, CK...) Budeš musieť to nahrávať alebo to bude musieť byť sledované administrátorom ktorý danú RP akciu bude kontrolovať.


Prajem ti pekný zbytok dňa.

Patryk

Hráč

24
12.12.2020 15:58

We tried

F

12.12.2020 17:59
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Powered by LeoSight IFS
LT~64

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: Vitezslav (2063Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
pepekmornik

210Kč včera v 20:27

pepekmornik

210Kč včera v 20:26

Lliborflegr

100Kč včera v 15:30

Nejnovější uživatelé
vyhonek25

Registrován 25.4.2024

Ham201

Registrován 24.4.2024

bujdaCZ

Registrován 24.4.2024