Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Výběrové řízení na pozici ředitele ZZS


15.12.2020 01:48, naposledy upraveno 16.12.2020 00:33 uživatelem JazeX

Krajská rada Red County vyhlašuje veřejné výběrové řízení na pozici ředitele ZZS. Vzhledem k náhlému umrtí dosavadního ředitele ZZS, pana Johna Sandlera, byla krajská rada donucena s výběrem nového šéfa této státní instituce. 

Výběrové řízení se vyhlašuje od 15. prosince do 16. prosince 23:59, kdy do druhého kola budou přizváni vybraní kandidáti. Podmínkou k přihlášení do výběrového řízení je plnoletost a trestní bezúhonnost.

 

Vzor pro přihlášku.

Jméno (případně titul) -

Datum narození -

Manažerské/zdravotnické zkušenosti -

Vzdělání -

Telefonní číslo -

Současná zaměstnání (a název pozice) -

 

OOC informace

Věk -

Funkční mikrofon - ano/ne

Kolik času denně trávíte na serveru -

Zkušenosti s medical RP -

Něco o vás - ( Stačí stručně, ale kvalita se hodnotí! )

Petan09

Hráč

20
15.12.2020 07:11, naposledy upraveno 14.2.2021 16:38 uživatelem Petan09

Vzor pro přihlášku.

Jméno (případně titul) - MUDr. Petr Polikowsky, Ph.D., MBA

Datum narození - 19.05.1974

Manažerské/zdravotnické zkušenosti -

  • Praktická sestra na chirurgické ambulanci, Nemocnice Písek
  • Zdravotnický záchranář, Zdravotnická záchranná služba Oblastní středisko Písek
  • Zdravotnický záchranář, Zdravotnická záchranná služba Hlavního města Prahy
  • Stážista, Zdravotnická záchranná služba Hlavního města Prahy
  • Lékař, Zdravotnická záchranná služba Hlavního města Prahy, Fakultní nemocnice Hlavního města Prahy
  • Zdravotnický záchranář, Zdravotnická záchranná služba San Andreas, výjezdová základna Montgomery
  • Lékař, Zdravotnická záchranná služba San Andreas, výjezdová základna Montgomery

Vzdělání -

  • Základní škola a Gymnázium Vodňany| 1980 - 1989
  • Střední zdravotnická škola Písek, obor Zdravotnické lyceum 
    Národní svobody 420 | 1989 - 1993
  • Lékařská Fakulta Univerzity Karlovy, Kateřinská 1660/32 121 08 Praha 2 | 1993 - 2017
  • Business Institut EDU a.s. Kodaňská 558/25 101 00, Vršovice Praha 10    | 2019 - 2020 

Telefonní číslo - 619881

Současná zaměstnání (a název pozice) -

  • Lékař, Zdravotnická záchranná služba San Andreas, výjezdová základna Montgomery

 

OOC informace

Věk - 15

Funkční mikrofon - ano

Kolik času denně trávíte na serveru - 15 hodin týdně

Zkušenosti s medical RP - Mám bohaté zkušenosti s medical RP z nejmenovaného serveru (Art), také díky našem pánům doktorům @SedliX, @Lofanek a @sandlerino

Něco o vás - ( Stačí stručně, ale kvalita se hodnotí! ) Jmenuji se Petr. Je mi patnáct let a bydlím v jihočeském kraji. Mezi moje záliby patří treková cyklistika, ale také v první řadě zdravotnictví. Jsem vtipný, nápomocný ale také upřímný. Když se koukneme i na negativní vlastnosti, můžeme vidět že jsem výbušný. MTA hraji již od ledna tohoto roku. To by bylo asi o mě vše, případné otázky nebo dodatky se můžeme domluvit na TS3.

F3nixar

Hráč

22
15.12.2020 22:39

Jméno (případně titul) - MUDr JUDr Antonio Blake

Datum narození - 26.1 1978

Manažerské/zdravotnické zkušenosti - Manažerské mám výborné, řízení početnější skupiny mi nedělá absolutní problém / Zdravotnické zkušenosti jsou určitě. Hodně mě toho naučilo, především výjezdová služba. Poté mám i zkušenosti z oborem psychologie, z něhož jsem maturoval.

Vzdělání - Střední škola- Vyšší odborná škola zdravotnická a střední zdravotnická škola - 1.9 1996 - 31.8 2000 -ukončeno - Maturita  5.května 200/51, 140 00 Praha 4

Vysoká škola- Vysoká škola aplikované psychologie, s.r.o. : 1.9.2000 -31.8.2005 - ukončeno, absolvováno Akademická 409, 411 55 Terezín Prospěl diplomem

Vysoká škola- Univerzity of Oxford (Regent's Park College) - 1.9 2010 - 31.8 2015- ukončeno, absolvováno Oxford, OX1 2JD, Spojené králoství Prospěl s diplomem.

Telefonní číslo -852760

Současná zaměstnání (a název pozice) -ZZS - Psycholog, DHL - Účetní (Jeden z vedení DHL), Rose&Carlsson - řidič, Copany Side - řidič, Letecký klub Red Country - Psycholog

 

OOC informace

Věk - 15

Funkční mikrofon - ano

Kolik času denně trávíte na serveru - Pokud nejsem zaneprázdněn tak serveru věnuji až 6 hodin.. Záleží opravdu na mé vytíženosti. Jak vůči škole, tak vůči známým.

Zkušenosti s medical RP - Ano mám, během hraní na serveru jsem dělal výjezdového záchranáře a vím dost podstatných věcí, které se ve hře používá. Učím se i nadále dalšímu RP. 

Něco o vás - ( Stačí stručně, ale kvalita se hodnotí! ) Jsem člověk, který si zakládá na precizní práci, rád vše dotahuje dokonce a určitě se nebojí jít do něčeho nového. Jsem typ člověka, který lidi spíše vede, než se nechává vést a mám to jen potvrzené z mého osobního života ( jinak řečeno, hodně krát jsem vedl školní akce, kde jsem měl vše organizovat a vést průběh toho, váže se k tomu zajímavá historka, ale tu někdy jindy) Mohu se mnohdy zdát jako přísný a důsledný člověk, to jest pravda. Ale Jsem i velmi přátelský a soucitný člověk. Mojí největší slabinou je ponižování a shazování a celkově devastování lidí a zvířat. Jaksi si zakládám na loajalitě a cti, tudíž, pokud někdo někoho shazuje, tak mě to dokáže vytočit do nejvyšší míry. Další mojí slabinou je ignorování. Jsem klidný člověk, ale mám i já laťku, za kterou když někdo přejde, je problém. Člověk mě nesmí ignorovat a nesmí nedávat zřetel na to, co řeknu. To bylo něco k mým slabinám. 

Povahově, jak jsem výše zmiňoval jsem klidné povahy, ale nesmí mě někdo ignorovat či nesmí nikdo ponižovat, shazovat nebo devastovat lidi a zvířata. Jsem lásky plný tvor, který je "blázen" do psů. (Taky proto v RP mám jednoho psa a jsem velmi spokojený) Jsem milý, přátelský a ohleduplný. Nechávám si poradit, tedy naslouchám lidem, když mi něco vysvětlují.  Rád sportuji, sport který vykonávám se jmenuje Krav Maga, jde o učení sebeobrany. K mým zálibám patří - Studování práv (konkrétně trestního), hledání si zajímavostí o psychologii, tedy se hodně věnuji i psychologii (konkrétně na řeči těla) 

19.12.2020 13:17

Vážení uchazeři,

všichni jste byli přizváni k osobnímu pohovoru s Krajskou radou San Andreas. Dostavte se prosím dnes, dne 19. prosince 2020 ve 20:00 do konferenční místnosti úřadu v Blueberry.

Za krajskou radu,
Ryan Sherwood, starosta Palomino Creek

20.12.2020 19:02

Vážený uchazeři,

včerejší pohovor byl přesunut na dnešek, ve 20:30.

Za krajskou radu,
Ryan Sherwood, starosta Palomino Creek

 
21.12.2020 11:16

Krajská rada Red County se rozhodla následovně:
Jednohlasně se vyslovila PRO kandidáta Petr Polikowsky. Pan Polikowsky od 20. prosince 2020 přebírá pozici ředitele ZZS a má na starost dořešit veškerou agendu, která zůstala po bývalém řediteli. 

Za krajskou radu,
Ryan Sherwood, starosta Palomino Creek
Hieronymus Singh, starosta Montgomery
Bradley Palmer, starosta Blueberry


Powered by LeoSight IFS
LT~78