LeoSight.cz

Mack Vision CX613


Scor

VIP

67
17.12.2020 16:52, naposledy upraveno 17.12.2020 16:52 uživatelem Scor

Zdravím,

chtělo by to "zfunkčnit" odtahovku za 5 MILIÓNŮ. Protože u tahačů nefunguje ruční brzda tak ani nejde použít rampa. Dále by nebylo špatné, aby šlo nějak jednoduše portnout vozidlo na rampu.

Čus.

Soudruh

Hráč

16
17.12.2020 18:29, naposledy upraveno 17.12.2020 18:30 uživatelem Soudruh

Nebyl by špatný systém z Artheonu. Plošina která se portne za odtahovku a vytvoří se z ní rampa. Nebo zkusit udělat rampu ze dvou úzkých objektu jako to je irl "nájezdy". Vše ale záleží na AT, třeba vymyslí něco nového. Rameno apod. (Třeba to tak už funguje, neviděl ji ještě v akci) 

Scor

VIP

67
17.12.2020 18:41

@Soudruh To tady je, ale nefunguje ruční brzda takže nefungujou ani nájezdy... + by nebylo špatné, aby mohl hráč pomocí navijáku dostat auto na korbu sám bez pomocí admina...


Powered by LeoSight IFS
LT~33

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

Donator měsíce: Perii (3333Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

niki hledá spoluhráče na 7 Days to Die 30.8.2026 13:50
Kdo je online?
Mirkos

150Kč včera v 20:12

lukas68

500Kč včera v 20:12

Cap

150Kč 25.6.2026 21:45

Nejnovější uživatelé
Dredasik

Registrován 26.6.2026

pikasoczk5211

Registrován 25.6.2026

Vertix

Registrován 25.6.2026