Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Kinder Mafia


SM3sh

Hráč

1
18.12.2020 02:15

Hráči: Matthew wiz Frenklin Wiz, robia pravdepodobne mafiu volil som na tahači prepravy a vozil sa smonou aj samuel pataky a začali nás nahánať dobre neriešil som na začiatku potom či nás dlchšie nahánali tak som dupol na brzdu aby som ích stopol nevyšlo tak po pár metroch krutenai sa s nimi som odopol náves do ktorého napalili a tvrdili že nie nenaburali do neho potom som zastavil a pášem im do OOC non rp injures ? a oni netrafil nás ten náves ok tak sme pokračovali stalčil som ích kamionom tak že som do nich napalil a pritlačil o dom počkali na mieste narazu 2 sekundi a išli zase dalej potom som zašiel na firmu kde som bol v kamione a oni preskočili bránu a išli za nami ja som sa rozbehol a zrazil ích kamionom a oni nezrazil si nás potom zastrelili samuela pataky a mna polo a trez tu robia zo seba frajerov.

SM3sh

Hráč

1
18.12.2020 02:22

+ teraz momentalne zražaju samuela pataky autom musím pochváliť totoho hráča sprijemnuje hranie ostatním hráčom 

Lofanek udělil za tento příspěvek varování: Double post

SM3sh

Hráč

1
18.12.2020 02:42

Nadávanie do OOC spam do OOC mám video dôkaz nemám problém aj s mojím bratrancom IC meno samuel pataky isť povedať presne čo všetko sa dialo.

Lofanek udělil za tento příspěvek varování: Double(triple) post

Psychotize

Hráč

8
18.12.2020 04:47

Nemám s těmito dvěma hráči též dobré zkušenosti.. neznají moji IC postavu a stejně mě jednou bezdůvodně obklíčili a z ničho nic na mě mířili několika AR-kami, nedaleko úřadu uprostřed vesnice, což bych chtěl vidět OOCly, kdo to udělá. To je asi jediné co ti k tomu tu mohu připsat za názor.

 

Jináč, bys měl ty komenty editnout. Dostaneš warn za Double-post. :D

18.12.2020 11:42
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

lupinek

Hráč

28
18.12.2020 11:50

Normalka tež mě někdo podobnej přepadl když sem do jeho auta napalil kamionem tak take neerpil

už jen to že jezdí po lv a sleduji kamionaky je celkem špatně.

bit

Hráč

49
18.12.2020 14:44

Upravení příspěvku nevim coe. Příště to uprav tou tužkou co je u postu. Teď to tu bude vyset dokavať nebudeš mít ban kvůli tvé blbosti.

18.12.2020 14:45
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
18.12.2020 16:16
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Powered by LeoSight IFS
LT~54