Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žádost o UB 20:44


Soudruh

Hráč

16
18.12.2020 21:09, naposledy upraveno 18.12.2020 21:26 uživatelem Soudruh

Zdravím, moje odůvodnění AFK ->

 

Roztápěl jsem kotel, příjdu zpátky do pokoje a už mi ségra hlásí že mám ban. Na PC hlavní obrazovka MTA, tak si říkám dobrý. Vyhodilo mě to za AFK nebo za ping. Co já vim.

 

Tak jsem se chtěl připojit zpátky a bum Serial ban za ignoraci /me /do. Přitom jsem u PC ani nebyl. (za tak malou chvíly se divim že někdo stihl napsat report a někdo mu ho vzal.)

Zároveň si myslím že když někdo ignoruje /me nebo /do tak bych se jako AT podíval přez recon na jeho úhel pohledu na hru a aspoň si zjistil zda hráč hýbe kamerou nebo ne. Pak by to byla čistá ignorace, pokud ale ani tak hráč nereaguje a nic se z jeho pohledu neděje. Zkusil bych kick, pokud by se hráč připojil ihned tak je jasnej. 

(Tím nechci nikoho z AT poučovat, jen jsem napsal svoje řeší které jsem praktikoval jako AT na jiných serverech)

 

Poté co jsem došel k PC tak se v obs vyplo nahrávání. Dohazuju video (cutnuté od doby co jsem odešel)

Kde jde vidět že jsem až do konce nic nedělal. Co mi však příjde divné je zobrazení ikony pro psaní nad mojí postavou někde v půce videa. Ale i tak jsem měl F5 zmáčknutou po celou dobu a nic se z mojí strany nedělo.

 

EDIT:

https://www.youtube.com/watch?v=O0nvr2TS0rw&feature=youtu.be&ab_channel=MrBabi%C4%8Dka

dnes v 20:41 Soudruh sammael02 Ignorace /me /do (1 hodina)

Navíc nevidím důvod si nechat dát ban za ignoraci. Jediný co se mi mohlo IC stát tak je pokárání za blokování provozu.

@sammael02

sammael02

Hráč

21
18.12.2020 21:45

Ban vypršel, zamykám téma. 🔐


Powered by LeoSight IFS
LT~19