Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

vyjadrenie sa k falleaglovi


PatoPiso159

Hráč

5
19.12.2020 18:45, naposledy upraveno 23.12.2020 21:36 uživatelem PatoPiso159

Berem späť 

LOCK PLS

SedliX udělil za tento příspěvek varování: Porušení pravidla č. 6 a 9. Ačkoliv jsem původně myslel, že ti odpovím a varování neudělím, rozhodl jsem se pro více výchovné řešení. Pokud se ti nelíbí, že Falleagle porovnává hodnotu dvou majetků, nedělej to taky. Chammurapi nežije už dost dlouho na to, aby jeho zákony byly stále aktuální. Nejen že se v příspěvku vyjadřuješ vůči Falleaglovi neslušně, navíc zde vyvoláváš hádky.

sandlerino

Hráč

39
19.12.2020 19:02

Ahoj,

taky bych se nevyjadřoval, ale zřejmě zde někdo neumí číst.

Falleagle se v jedné z mnoha odpovědí na jeho stížnost právě za toto omluvil, tudíž nevidím jediný důvod, proč ty by jsi to musel otevírat.

Prosím vyvaruj se tomuto chování, které může vést k vyvolávání hádek.

Děkuje, 

Mladý líbezný AlphaPoník,

Sandlerino

PatoPiso159

Hráč

5
19.12.2020 19:24, naposledy upraveno 19.12.2020 23:49 uživatelem PatoPiso159

Ahoj

Neviem kto nevie čítať, @neznamy#598 sa ospravedlnil @Patryk lebo si myslel že sa rozprával včera s ním, a nie @Mayonezka, pretože všetky jeho odpovede smerujú na @Patryk a on mu aj na to odpovedal ❤️

skús si to prečítať ešte raz


ani sa už k tomu nebudem vyjadrovať povedal som čo si myslím, už tu aj tak končím, na nikoho sa nehnevám, ďakujem všetkým čo so mnou kedy hrali na tomto portáli, prežil som sem veľa zábavy a budem na to rád spomínať, a @neznamy#598 mám ťa rád ako človeka, si sympatický chalan a bol si ku mne vždy spravodlivý, niekedy až moc dobrý, nechcel som ťa nijak uraziť tým čo som hore napísal, prepáč ak sa tak stalo, len som naštvaný za to čo si mu povedal 

Všetko z mojej strany

Lúčim sa

A ešte raz Ďakujem 


Powered by LeoSight IFS
LT~41

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: freecko (2000Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

WoT Turnaj - BO3

dnes 16:00

tootsao hledá spoluhráče na Counter-Strike 1.6 dnes v 22:00
Kdo je online?
AsiLucker

280Kč včera v 20:34

Jablkoo

154Kč včera v 17:28

rock

130Kč včera v 15:46

Nejnovější uživatelé
Adameek58

Registrován 20.4.2024

Sumakts

Registrován 19.4.2024

Dantero

Registrován 19.4.2024