Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Ospravedlnenie


Patryk

Hráč

24
20.12.2020 12:34

Zdravím

Keď už sú tie vianoce, zašiel som očistiť svoju dušu na spoveď do kostola ale ostala mi ešte jedna vec ktorá sa tam vyriešiť nedala. :D

Určite si niektorý z Vás všimli sťažnosť, ktorú som písal pred 2 dňami sem na fórum. Konkrétne túto:

O čom to je si môžte prečítať tam, nejdem Vám to sem vysvetľovať pretože som tu prišiel kvôli niečomu, no skôr kvôli niekomu inému. V tejto sťažnosti som krivo obvinil jedného človeka, ktorý mi už nespočetne veľakrát na servery pomohol. Tohto človeka som nazval ako “niekoho kto zneužíva svoje práva administrátora”. Asi som v ten moment iba videl a bol zaslepený svojou pravdou a nič ani nikým iným som sa nedal presvedčiť, že sa mýlim. Nakoniec som si však uvedomil, že som sa vážne mýlil. Týmto by som sa ti @neznamy#598 chcel ospravedlniť za to všetko čo som v tej sťažnosti napísal. Nikdy predtým som o tebe nič zlé  nepovedal a nemám dôvod byť s tebou za zlé. Je už len na tebe ako to vezmeš :). 


Btw. aby sme sa vyhli nepríjemnostiam tak ja nie som ten čo bol s vami na ts. xDd

20.12.2020 14:18
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
20.12.2020 14:19
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Zdenek

Hráč

21
20.12.2020 14:42

Takový to charakter dokážu vždy ocenit. Z mé strany se omluva přijímá :). 

21.12.2020 14:21
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Powered by LeoSight IFS
LT~40

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo