Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

nová vozidla pro HZS


DejvikCZ

Hráč

4
21.12.2020 16:20

Zdravím jak víte HZS má více druhů vozidel jako je třeba cisterna, žebrík apod. a ne všechny auto co máme v garáži nahrazují modely. takže bych navrhl přidat tento MAN jako Technický automobil (samozřejmě pokud by se našel nějaký hezčí model technického automobilu tak určitě by nebyl problém.MAN FC Baku FHN for GTA San Andreas

poté novou cisternu ( stále platí když se najde lepší model tak může být i jiný)

Seagrave Marauder Engine SFFD for GTA San Andreas

určitě by na serveru nebyl špatný i žebřík

Seagrave Marauder II. SFFD Ladder 147 for GTA San Andreas

a technický automobil nebo RZA 

GMC C4500 for GTA San Andreas

s texturami by nebyl problém je předělat pro naše potřeby upravoval jsem modely v Zm2 a hrál si i s texturami.

poté bych navrhnul pro složky IZS bezplatné tankování a pro HZS kdyby se udělal objekt na záda v podobě dýchacího přístroje.

*Dejvik

 

21.12.2020 16:33

Ahoj, souhlasím pouze s tím"RZA" a modelem dýchací techniky.. Žebřík je zbytečný a stačí rpit passive.

Lofanek

Hráč

31
21.12.2020 18:48

S RZA súhlasím, ostatné je zbytočné.

Kenny15

Hráč

19
22.12.2020 17:37

No tak tu ťa zastavím.  Technický automobil, já jakožto dobrovolný hasič si můžu pod tím představit i Iveco Daily nebo Ford Ranger, Man se v tomhle případě nehodí. Co se týče žebříku, není zde pro něj využítí, nebo jestli vám Crazy RPí kočku na stromě, tak ti stačí buď skládaný žebřík, nebo teleskopický. CASka tam je, jenom by to chtělo udělat, aby jezdilo v CAS družstvo 1+3. A RZA? To by určitě nebyla špatná T6tka, nebo Ford Ranger.

Sice u HZS na Skimu nejsem, ale technika co tam je je bohatě dostačující. Ale pro to RZA jsem pro, i když by se našel i hezčí model.


Powered by LeoSight IFS
LT~44

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: freecko (2000Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

WoT Turnaj - BO3

zítra 16:00

Kdo je online?
Vitezslav

255Kč včera v 16:09

tootsao

70Kč včera v 15:03

Mondis

150Kč včera v 09:17

Nejnovější uživatelé
mimiRP

Registrován 18.4.2024

misik69

Registrován 18.4.2024

Alogare

Registrován 18.4.2024