LeoSight.cz

Silvestr (Nový rok)


Petan09

Hráč

20
27.12.2020 19:33

Jednoduše přidat na Silvestra a Nový rok nějakou zábavnou pyrotechniku. Třeba rachejtle, petardy atd. Nebo uspořádat nějakou společnou velkolepou RP akci novoroční ohňostroj. 

Děkuji za spětnou vazbu, jsem rád za kladné i záporné názory a doufáme že se určitě spolu dohodneme.

Příjemný den přeje Petan09 

27.12.2020 21:01

Souhlasím

 

Scor

VIP

67
27.12.2020 21:37

*kašel kašel* :D

Asi do nového roka to nebude no...

28.12.2020 14:01
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
28.12.2020 17:11

Proč ne.

28.12.2020 17:11

Jasně určitě nějakou tu petardičku by mohli udělat a přidat pokud by šlo aspoň by byla zábava když to IRL bude zakázané vycházet ven :D :D


Powered by LeoSight IFS
LT~56

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

Donator měsíce: Perii (3333Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

niki hledá spoluhráče na 7 Days to Die 30.8.2026 13:50
Kdo je online?
Mirkos

150Kč včera v 20:12

lukas68

500Kč včera v 20:12

Cap

150Kč 25.6.2026 21:45

Nejnovější uživatelé
Dredasik

Registrován 26.6.2026

pikasoczk5211

Registrován 25.6.2026

Vertix

Registrován 25.6.2026