Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

"UnBan" Zdendas

1 2



27.12.2020 20:24

Zdravím, chtěl bych zkrátit trest, jsem si vědom svého činu, při kterém jsem si na rychlo vypůjčil pizza auto abych ho naložil kamením z dolů a zjistil kolik se toho tam vleze a následně si to prodal, zkrátit bych to chtěl z důvodu, že lidi co dělají DM, PG, Non-Injuries, Krádeže frakčních vozidel, Ignorace zákl. příkazů /me /do, Non-RP acting atd. Což mi příjde jako horší, než vypůjčení civilního vozidla na kamení. Dostal jsem ban na 5h a chtěl bych ho zkrátit, děkuji.

izerman

Hráč

15
27.12.2020 20:28

Na to že hráči mají za OOC nadávky 1h, Non injuries 1-2H za DM mají hráči taky 1 hodinu souhlasím s timto příspěvkem, protože je to vůči jiným nespravedlivé... Hráč co někomu OOC nadává dostane 1h hráč co dělá DM dostane 1-2H a potom hráč co poruší pravidlo že vezl s pizza autem kámen a dostane 5 hodin to je přeci jen trošku moc na to že hráči dostanou hodinu za mnoho horší věci hráč tam někoho zDMkuje dostane hodinku nebo dvě a hráč co něco odveze s pizza autem ihned 5 hodin... na seznamu banu je to krásně vidět za spravedlnost DM 1h 2h nebo za krádež frakčních vozidel tam někdo ani nemá 5 hodin ani za provokování policie nemají tolik..

bit

Hráč

49
27.12.2020 21:05

Já bych to neřešil a připojil se zítra... Kdyby to bylo frakční vozidlo tak se to neřeší... Ale civilním vozidlem dělat převozy nebo jezdit těžit mi ze strany zdravého rozumu nedává smysl.

ferrari

Hráč

4
27.12.2020 21:08

Zbytečný příspěvek. Dostal jsi ban "pouze" na 5 hodin. Takže bych řekl, že to můžeš vydržet a připojit se po banu. Kdyby to bylo pár dní tak neřeknu, ale je to chvilka.

izerman

Hráč

15
27.12.2020 21:18

@ferrari A co nějaká spravedlnost? Hráč za DM dostane 1 nebo 2 hodiny přičemž tím DM ničí hru ostatním a dokonce může i znechutit, nebo kvůli tomu dokonce začnou hrát i jiný hráči NON RP i non injuries někdo nabourá uvidí ho někdo on si odjede dál a ten kdo ho uvidí si řekne no když si jede dál tak já mužu taky nebudu si tady něco RPit když to nikdo neuvidí.... A co udělal on? Vezl kámen v pizza autě... a pokud tu někdo napsal porušení zdravého rozumu tak za to taky nejsou takovíhle časy... Jde o tu spravedlnost vůči ostatním... To byste si mohlo uvědomit a popřemýšlet o tom.

27.12.2020 21:20

Ono jde hlavně o to, že jsem měl domluvenou RP akci, ale ban mi jí znemožnil, takže krátká doba to jo... Ale kdybych rozmlátil 3 cápky zak mám za DM a tzv. Za hodinku a né 5h..

ferrari

Hráč

4
27.12.2020 21:25

O RP akci jsi se připravil sám, tím, že jsi porušil pravidlo. @Zdendas 

27.12.2020 21:55, naposledy upraveno 27.12.2020 22:05 uživatelem Zdendas

Tady mluvíme o dobu banu! Za DM 1h, najebu ve stovečce do stromu a pojedu dál 1h, nasypu kamení do pizza auta 5h, tak kde je spravedlnost!? Takže, udělám DM někomu a uškodím mu a mám 1h, ale já jen nasypal kamení do auta a neškodil okolímu a mám 5h.

bit

Hráč

49
27.12.2020 22:01

@Zdendas Hele radši klid nebo porušíš pravidla i na fóru. Jak jsem psal, je to podle mě i docela porušení zdravého rozumu...

izerman

Hráč

15
27.12.2020 22:07

@bit No.. :D :D :D jenže podle banlistu by za porušení zdravého rozumu měl i tak 1-2 hodinky :D kde je nějaká spravedlnost jde o to že hráč který DMkuje nehraje Injuries a takoví tak tim kazí hru dalším a maj to za 1 - 2 hodinku a tento hráč má ban na 5 hodin za to že vezl kamení v pizza autíčku a nikomu tim nic nezkazil jasně porušil pravidlo ano je dobře že dostal ban ale ten čas oproti jiným banum je dosti nespravedliví a spravedlnost a poctivost je na 1. místě tak proč tento hráč dostal takoví trest ? Absolutně nespravedliví...

1 2


Powered by LeoSight IFS
LT~74

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: freecko (2000Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

WoT Turnaj - BO3

zítra 16:00

Kdo je online?
Vitezslav

255Kč včera v 16:09

tootsao

70Kč včera v 15:03

Mondis

150Kč včera v 09:17

Nejnovější uživatelé
mimiRP

Registrován 18.4.2024

misik69

Registrován 18.4.2024

Alogare

Registrován 18.4.2024