LeoSight.cz

Dopravní značení


Regi

Hráč

21
28.12.2020 01:03

Zdravím, mám tu návrh, který spočívá v tom, že by bylo dobré přidat na dva úseky s tunely dopravní značku zakazující vjezd nákladních vozidel. Z důvodu toho, že se nevejde výškově tahač s návěsem i bez něj. 

Děkuji za případné komentáře a názory.

 

Petan09

Hráč

20
28.12.2020 01:36, naposledy upraveno 28.12.2020 12:14 uživatelem Petan09

Chce to ty zákazy poházet různě po mapě, třeba i na hlavní tahy.. V realitě to kamióny nemají lehké. Dále případně po mapě dát váhové omezení. A udělat nějakou mapu kde by byli viděny zákazy, váhové omezení atp. 

Jsem pro

Příjemný den přeje Petan09 

28.12.2020 10:36

Jsem pro jelikož jsem se tam už několikrát sekl.

28.12.2020 12:20

Dobrá, umístím několik takových a podobných značek po mapě.

Zamykám.


Powered by LeoSight IFS
LT~54

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

Donator měsíce: Perii (3333Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

niki hledá spoluhráče na 7 Days to Die 30.8.2026 13:50
Kdo je online?
Mirkos

150Kč včera v 20:12

lukas68

500Kč včera v 20:12

Cap

150Kč 25.6.2026 21:45

Nejnovější uživatelé
Dredasik

Registrován 26.6.2026

pikasoczk5211

Registrován 25.6.2026

Vertix

Registrován 25.6.2026