LeoSight.cz

JDM LOVERS

1 2



4.1.2021 21:52

Jako mě by se třeba líbil Mercedes G / Brabus a mohl by nahradit reskin Huntley nebo jak se to jmenuje, pokud na tom nic není reskinováno 

Patryk

Hráč

24
5.1.2021 01:07

Brabus je na servery ale je limited

5.1.2021 02:22

@Patryk Tomu že je limited mám rozumět přesně jak jestli se mohu zeptat

Scor

Hráč

67
5.1.2021 02:58

https://leosight.cz/forum/topic/2094

20.2.2026 08:28, odstraněno 20.2.2026 16:59 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
samik udělil za tento příspěvek varování: 28) Je zakázáno zbytečně oživovat stará témata na fóru. Jestliže byla poslední odpověď u příspěvku odeslána před více, než 2 měsíci a nová odpověď není nikterak předmětná a pouze zbytečně upozorňuje na "mrtvou" diskuzi, jedná se o porušení tohoto pravidla. Platí zde vyjímky, které lze konzultovat s AT.

1 2


Powered by LeoSight IFS
LT~36