Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Podnikání a podniky obecně


Scor

Hráč

63
7.1.2021 16:12

Zdravím,

co takhle změnit systém podniků na Skimu?

V momentální době mi připadají obchody, které se dají koupit jako zbytečnost kvůli jejich vratnosti, protože je malá šance, že by tam někdo nakupoval. Napadá mě, že by se to mohlo změnit tak, aby to vydělávalo určitou sumu za každý den. Samozřejmě by záleželo na typu obchodu, oblasti, velikosti a tak. 

Tímpádem by např. večerka v Montgomery, cena by byla 2 miliony, za den by to mohlo vydělat třeba 40-80 tisíc + to co si koupí hráči. Snad by to oživilo momentální podnikání, protože teď to fakt nemá cenu co se týče výdělku.

 

izerman

Hráč

15
7.1.2021 16:35

Jasně určitě tohle jsem chtěl taky, ale radši to nenavrhoval, protože by to nepřidali... Ale jsem PRO určitě ale zas aby pak si každý hráč na serveru nekoupil podnik a nebyl podnik na každým rohu aby v jedné vesnici nebylo 20 hospod třeba no...

Helter

Hráč

15
7.1.2021 16:50

Určite súhlasím, však mám elektro + obchod so zmiešaním zbožím a za celú dobu mi to zarobilo tak 200.000 a to je všetko xD


Powered by LeoSight IFS
LT~38

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: Vitezslav (2063Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
MrKys

300Kč dnes v 01:26

thex

60Kč dnes v 01:26

Streexy

87Kč včera v 21:46

Nejnovější uživatelé
mokonkoooo

Registrován 23.4.2024

Zeemon

Registrován 23.4.2024

rwmmike

Registrován 23.4.2024