Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Walker & Carlsson výběrové řízení na post generálního ředitele a zástupce generálního ředitele


Scor

Hráč

63
9.1.2021 03:08, naposledy upraveno 9.1.2021 03:12 uživatelem Scor

Podmínky pro přijetí

        - Být starší 25ti let
        - Vlastnit řidičský průkaz typu B a C
        - Být pracovitý

Co nabízíme?

        - Nabízíme přátelský a dobrý kolektiv 
        - Kariérní postup
        - Možnost primárního i sekundárního výdělku na sebe
        - Zaměstnanecké benefity
        - Brigádnické benefity

Náplň práce generálního ředitele a zástupce generálního ředitele

Práce generálního ředitele a zástupce generálního ředitele spočívá v administraci a zachování správného chodu společnosti. Tento člen může dělat práci hlídače i řidiče, avšak primárně musí dělat administraci a nabírání nových případných zájemců o práci.


Formulář

        - Titul před jménem:
        - Jméno:
        - Příjmení:
        - Titul za jménem:
        - Rodné příjmení či jméno:
        - Datum narození:
        - Pracovní zkušenosti:
        - Nejvyšší dosažené vzdělání:
        - Telefonní kontakt:
        - Kontakt na E-mail:
        - Proč bychom měli vybrat zrovna Vás?
        - Pozice o kterou žádáte


 OOC Informace

        - Věk:
        - Čas:
        - RP zkušenosti:


Prohlášení

Tímto se zavazuji, že veškeré vypsané informace jsou pravdivé a nebyl/a jsem k nim nijak nucen/a, dále se zavazuji k plnění veškerým úkonům řečeným po ozvání příslušného personalisty W&C a k plnění těmto pokynům v plném rozsahu do rozmezí listiny lidských práv a svobod.

Podpis uchazeče:

Sepsala a uvedla do platnosti v dne 9.1.2021

Majitel W&C Rose Walker

nnRayy

Hráč

29
9.1.2021 19:24, naposledy upraveno 9.1.2021 19:33 uživatelem nnRayy

- Titul před jménem: Bc.
        - Jméno: Alexander
        - Příjmení: Ivanko
        - Titul za jménem: Bc.
        - Rodné příjmení či jméno: Alexander Ivanko
        - Datum narození: 24.2.1990
        - Pracovní zkušenosti: Myslím si, že jsem dost dobrý co teď dělám, což je PSA. S post. Ředitel mám dobré zkušenosti co se týče velkých firem.  Takže jednoduše, mám velké zkušenosti.
        - Nejvyšší dosažené vzdělání: No, tak zatím u PSA stržm. a v minulosti jsem měl svoje firmy.
        - Telefonní kontakt: 391415
        - Kontakt na E-mail: To_Adameeq_Jo #2862
        - Proč bychom měli vybrat zrovna Vás? No, tak jsem spravedlivý člověk, který řeší problémy s chladnou hlavou, což má ho lidí problém s tímhle. Mám velké zkušenosti, možná to zní egoisticky, ale říkám pouhou pravdu. Pracuju u PSA, takže nemám problém komunikovat s lidmi, jsem milý a ke všem férový, což je málo lidí. Mám dost času a ve městě jsem od rána do večera, což je tu málo lidí. Vše důležité informace tu máte, ale jak se říká, málo je hodně.
        - Pozice o kterou žádáte: Ředitel

 

Prohlášení

Tímto se zavazuji, že veškeré vypsané informace jsou pravdivé a nebyl/a jsem k nim nijak nucen/a, dále se zavazuji k plnění veškerým úkonům řečeným po ozvání příslušného personalisty W&C a k plnění těmto pokynům v plném rozsahu do rozmezí listiny lidských práv a svobod.

 

OOC:

VĚK: 14

ČAS: Skoro pořád.

RP zkušenosti: No, tak Erpím asi 1 rok, zkušenosti mám celkem velké, ale taky se někdy spletu, ale to snad každý. Hodně lidí mě nezná, protože se moc OOC nepředstavuji. No, nevím co bych ještě napsal, takže to je vše.

S pozdravem Adameeq. Díky.

sefre

Hráč

27
9.1.2021 22:32, naposledy upraveno 9.1.2021 23:21 uživatelem sefre

Formulář

        - Titul před jménem: Bc.
        - Jméno: Sergio
        - Příjmení: Greco
        - Titul za jménem: Žádný
        - Rodné příjmení či jméno: Greco
        - Datum narození: 19.12. 1985
        - Pracovní zkušenosti: Dlouho jsem dělal Mechanika v malé dílně v Itálii na Sicílii, poté jsem přijel sem do Mongomery a zde jsem dělal security a poté řidiče.
        - Nejvyšší dosažené vzdělání: Vysoká škola
        - Telefonní kontakt: 772 429
        - Kontakt na E-mail: sergio.greco@smail.ic (Discord mám ale z technických důvodů nepoužívám)
        - Proč bychom měli vybrat zrovna Vás? Jelikož pro tuto firmu pracuji už pár měsíců, jsem jeden z těch aktivnějších zaměstnanců a často jezdím s tahačem a občas udělám i tu security.
        - Pozice o kterou žádáte Generální ředitel

Prohlášení

Tímto se zavazuji, že veškeré vypsané informace jsou pravdivé a nebyl/a jsem k nim nijak nucen/a, dále se zavazuji k plnění veškerým úkonům řečeným po ozvání příslušného personalisty W&C a k plnění těmto pokynům v plném rozsahu do rozmezí listiny lidských práv a svobod.

Podpis uchazeče: Greco

Sepsala a uvedla do platnosti v dne 9.1.2021


 OOC Informace

        - Věk: 16
        - Čas: 3 -5 hodin 
        - RP zkušenosti: RP hraji už přes rok začínal jsem na RP Serveru Real Life Los Santos které se poté změnilo na Real Life Fort Carson, zde jsem nabral spoustu zkušenstí v různých zaměstnání od Mechanika, Hasiče, Záchranáře až po policistu. Poté co se server zavřel jsem přešel na MTA a zde také nabral nějaké zkušenosti na různých serverech.

S pozdravem   Sefre

Scor

Hráč

63
11.1.2021 08:38, naposledy upraveno 11.1.2021 08:39 uživatelem Scor

Výběrové řízení na post "Generálního ředitele" je momentálně u konce!

Gratulujeme pánovi Bc. Sergio Greco, který se stává novým generálním ředitelem Walker & Carlsson. 

To však neznamená, že výběrové řízení na zástupce generálního ředitele a výkonného ředitele není u konce. Proto pokud máte zájem tak se můžete přihlásit a možná vyberem i Vás. 

(@sefre)

xxxondraxxx

Hráč

3
15.1.2021 12:54

Scor

Hráč

63
15.1.2021 18:41

Dobrý den pane Stastny, (@xxxondraxxx)

vaše přihláška je zamítnuta z důvodu špatného formátu. Dále je výběrové řízení u konce. 

Přeji hezký zbytek dne.


Výběrové řízení na post Generálního ředitele a zástupce generálního u konce,

děkujeme všem, kteří si podali přihlášku.

(( Prosím o lock. ))


Powered by LeoSight IFS
LT~43

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: Vitezslav (2063Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
gloziscoot

50Kč včera v 21:36

ShadowzWT

70Kč včera v 15:24

MrKys

300Kč včera v 01:26

Nejnovější uživatelé
Ham201

Registrován 24.4.2024

bujdaCZ

Registrován 24.4.2024

Tomaskosos

Registrován 24.4.2024