Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Milan Lagron alá pokus pobaviť človeka o 1 ráno.


MonsterSKGaming

Hráč

32
12.1.2021 01:42

Dobrý deň, večer či ráno.

Náš milý Milan Lagron sa rozhodol o pol jednej ráno cca odtiahnúť ťahač.. znova podotýkam ŤAHAČ s krásnym autíčkom značky Ford F100 z roku 1952. Myslím, že každý by mi dal za pravdu, že s  takýmto autom by človek ťahač moc neodtiahol. Ak sa niekto pýta prečo, tak odpoveď je jednoduchá. Bežná váha kamónov ala ťahačov je aj 20 ton, a náš Ford F100 má približne váhu 2 tony. Ale aj keď vezmeme v potaz že hráž môže byť menšia veková kategória, pravidla platia pre všetkých a aj po upozornení naďalej pokračoval vo svojom peknom zneužívaní /glue dokonca na koniec Taxíkom.

Fotky:

                    

Taktiež menšia konverzácia:

 

Vopred sa ospravelňujem pokiaľ je to niejak nepriahladné, ale o pol druhej ráno s klipkajucími očami sa to trošku komplikovalo.

 

S pozdravom Monster.

12.1.2021 02:53, naposledy upraveno 12.1.2021 02:54 uživatelem SedliX

Ahoj, 

ani mě tak nepobavilo to samotné tažení kamionu malým pickupem, pobavila mě až nabídka úplatku, když budeš mlčet. Nicméně jsem rád, že jsi se i přes tuto velmi lichotivou nabídku rozhodl hráče nahlásit. Věřím, že tě to stálo hodně přemlouvání, tolik peněz se určitě hodí. Já ti bohužel nic nezaplatím, můžu ti jen vřele poděkovat.

Během dne mrknu na to, jak si kolega vede, a vymyslím mu nějaký speciální trest.

Děkujeme za report a za sebe děkuji i za zlepšení nálady. Zamykám. :) 


Powered by LeoSight IFS
LT~48

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: Vitezslav (2063Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
gloziscoot

50Kč včera v 21:36

ShadowzWT

70Kč včera v 15:24

MrKys

300Kč včera v 01:26

Nejnovější uživatelé
Ham201

Registrován 24.4.2024

bujdaCZ

Registrován 24.4.2024

Tomaskosos

Registrován 24.4.2024