Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Stížnost na Klárka


dentyk

Hráč

0
28.11.2018 16:44

Nevím jestli je ta holka nemocná? Doufám že to je kluk, pokuď jo tak je to sku** buzeran*, dá jail na za to že se člověk do HelpChatu zeptá co jeo RP. :DDDDDDDDDD Tak tohle je fakt moc. Jsem nezažil ještě.

28.11.2018 16:47
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

dentyk

Hráč

0
28.11.2018 16:54

Kámo tebe mám v píči stejně jak jí tak se neozívej :D

Danielyk

Hráč

19
28.11.2018 16:56

Zdravím Tě, zde se akorát potvrzuje důvod tvého jailu, nadávky a provokace administrátora. Napíšeš do HC "Co je to mixing?" a poté ti hráč , se kterým jsi mixoval napíše. "Nevie čo je to mixing. :D" tvá odpověď na to "Vím". myslím si, že ban, který jsem ti udělila, poté co ti jail nestačil byl oprávněn. Není po Tvém je to špatně a děláš problémy.

****Příště poprosím o stížnost bez nadávek

S pozdravem Klarkaa.

Alfondra

Hráč

37
28.11.2018 16:59

Stížnost nemá vůbec žádný smysl, důkazy nejsou a ta stížnost ani není stížnost. Děkujeme ti, že jsi nám zde veřejně odprezentoval své myšlenkové pochody. Alespoň si o tobě mohou hráči udělat obrázek.

Pokud se budou tvé nadávky vůči hráčům a členům admin-teamu opakovat, budeš dle pravidel potrestán.

Stížnost zamykám.


Powered by LeoSight IFS
LT~31

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo