Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Adams Company


ferrari

Hráč

4
18.1.2021 15:37, naposledy upraveno 18.1.2021 15:47 uživatelem ferrari
Vítáme Vás na stránkách společnosti Adams Company. Zajišťujeme přepravu zboží, materiálu a zásobování pro soukromý sektor. Rekonstrukce domů a bytů. Dále se zabýváme hlídáním objektů a osob.
Sídlo společnosti Jednatel společnosti Kontakt
Blueberry Mark Adams 473 119

 

           

V případě zájmu můžete navštívit naše nově zřízené kanceláře v Blueberry, hned vedle úřadu.

Podmínky jakékoliv spolupráce řešíme individuálně na základě požadavků.

Máte-li zájem o spolupráci, neváhejte nás kontaktovat.

 

ferrari

Hráč

4
18.1.2021 21:01, naposledy upraveno 18.1.2021 22:29 uživatelem ferrari

Momentálně probíhá nábor na pozici Security. V brzké době spustíme nábor na pozici Řidiče.

 

Požadujeme: Nabízíme:
  • Dokončené středoškolské vzdělání (maturita, výuční list)
  • Čistý trestní rejstřík
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Reprezentativní jednání
  • Přátelský kolektiv
  • Kariérní růst
  • Vysoké finanční ohodnocení vč. bonusů
  • Služební vozidlo
Máte-li zájem o práci, neváhejte nás kontaktovat skrze kontakt uvedený výše.

Espumisan

Hráč

2
23.1.2021 21:54, naposledy upraveno 23.1.2021 21:56 uživatelem Espumisan

Zaujimam sa o túto pozíciu (security)                

IC                                                                               Meno - John Vidliklod                                             Vek - 30 (12.8.1990)                                               Vzdelanie - Základné, stredné (dokončené) + titul BC.

Vodičské preukazy - A, B, C

 

OOC

Prezívka - Espumisan

Vek - 14

O mne - Ahoj volám sa Matúš a pochádzam zo Slovenska. Som celkom dosť spoľahlivný a zodpovedný čo sa týka vážnejších vecí ako napr. : Zamestnanie, škola atď. Prvé 2 roky môjho života som strávil v Čechách a potom som sa presťahoval na Slovensko. Česky viem výborne ako aj slovensky. Gramaticky v slovenčine som celkom dobrý no bojím sa češtiny preto radšej budem písať po slovensky. Mám rád jedlo, psov, bicykel no a samozrejme počitač. Na serveri som okolo 7-10 hodín denne + keď som sám doma môže to byť aj celý deň aj cez celú noc. Ak by ste ešte niečo chceli o mne vedieť píšte na john.vidliklod@smail.is alebo pod túto odpoveď Ďakujem. 


Powered by LeoSight IFS
LT~26

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: Vitezslav (2063Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
gloziscoot

50Kč včera v 21:36

ShadowzWT

70Kč včera v 15:24

MrKys

300Kč včera v 01:26

Nejnovější uživatelé
Ham201

Registrován 24.4.2024

bujdaCZ

Registrován 24.4.2024

Tomaskosos

Registrován 24.4.2024