Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žádost o zkrácení banu.


ToxicCZ

Hráč

7
20.1.2021 10:09, naposledy upraveno 20.1.2021 11:24 uživatelem ToxicCZ

Dobrý den, chtěl bych si stěžovat na lidi co se na skimu jmenují Drake_Davis, Garry Davis, Marek Haldala.

Kteří odmítali RP a dokonce chtěli skipovat situaci.Záznam k situaci nemám, ale mohu to doložit většinu logů, stalo se to že Drake_Davis na sjezdu do Blueberry se vyboural tak ve 150 KM spolujezdec byl Garry Davis a vybourali se o Marek Haldala který se protočil vzduchem s autem do flipu a po té napsal pásy cukli obě dvě strany a pak Drake_Davis chtěl požádat o skip, dal jsem si na ně report a neustále je upozornoval at erpí ale oni že se vysekali jen v 70 km tak jsem ztratil nervy a napsal report, přijmuli mi ho do 5 min a hned mi udělil delay v OOC chatu admin začal vyslýchat je kteří tam ovšem lhali členovi A-team :). A pak ještě se tam admin bavil s někým úplně jiného tak jsem se naštval a napsal jsem do /do že už na ty kida co furt skipují a nerpí. zde dávám pro adminy přístup k logám: https://leosight.cz/logs/8Xke0LS6YD

A myslím si že 128 hodin za napsání OOC věci do /DO je troch hodně ne Radime?

20.1.2021 11:49
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
21.1.2021 08:56
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Powered by LeoSight IFS
LT~25